Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Florbola prognozes 14. kārta

Rezultāti būs vēlāk!

19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC
21.01 16:00 Rubene - Ķekava
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava

Precīzs rezultāts 3pts
Precīzs uzvaretajs un vārtu starpība 2pts
Precīzs uzvarētājs 1pts

Rezultāti par iepriekšējo kārtu būs vēlāk

     [+] [-]

, 2023-01-18 16:59, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 6:4
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 5:8
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 11:4
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 6:4
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 4:9
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 8:5
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 5:9

     [+] [-]

, 2023-01-19 08:13, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 7:3
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 4:6
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 10:2
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 7:3
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 3:11
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 7:5
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 3:8

     [+] [-]

, 2023-01-19 08:39, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 7:5
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 4:6
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 11:3
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 7:5
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 4:8
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 7:5
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 4:8

     [+] [-]

, 2023-01-19 10:30, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 7-5
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 4-8
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 13-4
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 7-3
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 4-9
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 7-5
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 4-9

     [+] [-]

, 2023-01-19 13:17, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 6:6
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 4:9
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 12:3
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 6:2
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 2:11
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 8:4
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 3:8

     [+] [-]

, 2023-01-19 14:15, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 6:5
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 4:7
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 14:4
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 6:4
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 4:9
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 8:5
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 4:9

     [+] [-]

, 2023-01-19 16:46, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 4:6
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 5:7
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 11:4
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 5:4
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 3:9
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 7:4
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 6:9

     [+] [-]

, 2023-01-19 16:47, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 7-4
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 5-9
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 12-3
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 8-5
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 3-9
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 7-5
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 3-9

     [+] [-]

, 2023-01-19 17:08, pirms nedēļas
19.01 20:00 FBK Valmiera - Lekrings 8:6
20.01 20:00 Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 7:11
20.01 20:00 Ķekava - FBK SĀC 13:3
21.01 16:00 Rubene - Ķekava 6:3
21.01 16:00 RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 2:7
22.01 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 6:4
22.01 18:00 FBK SĀC - Irlava 3:9

     [+] [-]

, 2023-01-19 18:22, pirms nedēļas
FBK Valmiera - Lekrings 7-5
Lielvārde/FatPipe - FS Masters/Ulbroka 4-8
Ķekava - FBK SĀC 12-5
Rubene - Ķekava 6-4
RTU/Rockets - Talsu NSS/Krauzers 4-10
Talsu NSS/Krauzers - Lielvārde/FatPipe 7-3
FBK SĀC - Irlava 3-8