Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Jauno sezonu ar uzvarām sāk "Lekrings" un "Ķekava"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Jauno sezonu ar uzvarām sāk "Lekrings" un "Ķekava"
Cēsu "Lekrings". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Šodien ar spēlēm Cēsīs un Rīgā startēja ELVI florbola līgas sievietēm turnīrs. Cēsu sporta kompleksā vietējā komanda "Lekrings" uzņēma "Līgatnes" florbolistes. Ar 10:5 uzvarēja cēsnieces, kuru labā pa četriem rezultativitātes punktiem guva Liliāna Jakovicka, Katrīna Dārta Kārkliņa un Luīze Raseiceva. Ar uzvaru jauno sezonu sākusi arī FK "Ķekava", kas Rimi Olimpiskajā centrā ar 8:1 sagrāva komandu "NND/RJTC" (Rīga). Uzvarētu sastāvā pa diviem goliem iemeta Paula Metāla un Paula Sloģe.

ELVI florbola līgas sievietēm jaunās sezonas pirmie vārti tika gūti Cēsīs, jau 5. minūtē komandas "Līgatne" debitante Elīna Drēziņa ar precīzu metienu sarūgtināja "Lekringa" vārtsardzi – 1:0. Mājinieces gan nepalika atbildi parādā – līdz pirmajam pārtraukumam ar diviem goliem izcēlās Liliāna Jakovicka, kura vadība ar 2:1 izvirzīja "Lekringu". Otrās trešdaļas laikā cēsnieces savu pārsvaru palielināja līdz diviem vārtiem (6:4), bet pēdējā periodā bija jau ievērojami pārākas par savām pretiniecēm. Galarezultātā "Lekrings" sezonu sāka ar pārliecinošu uzvaru – 10:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Liliāna Jakovicka, kurai šajā mačā 4 (2+2) punkti. Tieši tikpat punktu arī Katrīnai Dārtai Kārkliņai, bet Luīze Raseiceva sakrāja 4 (1+3) punktus. 3 (2+1) punkti Katei Melderei, bet Jolantas Kļavas kontā 2 (1+1) punkti. Labākās spēlētājas balvu Līgatnes komandā nopelnīja Elīna Drēziņa, kura debitēja ar diviem vārtu guvumiem, divas rezultatīvas piespēles Laurai Vancānei.

Rīgā notikušās spēles starp komandām "NND/RJTC" un "Ķekava" rezultāts tika atklāts 9. minūtes sākumā, kad ar precīzu metienu izcēlās ķekaviete Paula Metāla – 1:0. Viņas kontā arī otrs gols, kas tika iemests pārdesmit sekundes pirms pirmā pārtraukuma – 2:0. 35. minūtē rezultāts bija jau 4:0, bet nākamajā minūtē iemesls gavilēm bija arī Rīgas komandai, jo viešņas netīšām ieraidīja bumbiņu pašas savos vārtos – 1:4. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija komandas "NND/RJTC" goda vārti. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 5:1, bet pēdējā periodā "Ķekava" guva vēl trīs bezatbildes vārtus un varēja svinēt panākumu ar 8:1.

Uzvarētāju rindās labākās spēlētājas balvu saņēma Ulrika Skakovska, kuras kontā viens gols. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās abas Paulas – Metāla un Sloģe, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Ieva Bušmane un Valērija Druzjaka. Par labāko starp rīdziniecēm atzina Alisi Lakiju Širvi.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...