Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 3

Par ELVI līgas sievietēm bronzas medaļniecēm kļūst "NND Rīga" florbolistes

Laura Briņķe
Laura Briņķe

Par ELVI līgas sievietēm bronzas medaļniecēm kļūst "NND Rīga" florbolistes
"NND Rīga". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Šovakar Ķekavas sporta kompleksā par ELVI florbola līgas sievietēm bronzas medaļu īpašniecēm kļuva "NND Rīga" florbolistes, kuras ar rezultātu 12:3 pārspēja "Ķekavas Bulldogs" spēlētājas. Līdz ar to bulldodzes, kuras pagājušajā sezonā izcīnīja bronzas medaļas, šosezon ierindojās 4. vietā.

"NND Rīga" virslīgā spēlē kopš 2015.gada un pa šo laiku komandai izdevies tikt pie trim sudraba medaļu komplektiem. Tieši rīdzinieces arī bija tās, kuras šodien veiksmīgāk uzsāka spēli.

Jau pirmajā minūtē "NND Rīga" spēlētāja Ieva Priede atklāja spēles rezultātu – 1:0. No precīzas Santas Torsteres piespēles otros vārtus rīdzinieču labā guva Ieva Dimante. Pēc pusotras minūtes nākamos vārtus Rīgas komandā iemeta Monika Džigure, arī no Santas Torsteres piespēles, bet pēc pāris sekundēm bulldodzei Līgai Vancānei izdevās gūt pirmos vārtus savas komandas labā – 1:3. Līdz pirmā perioda beigām vēl pa vārtiem Ameteres un Džigures kontā – 5:1.

Otrais periods arī sākās ar "NND Rīga" rezultatīviem uzbrukumiem – ar vārtiem izcēlās Māra Stapkēviča, Dārta Derupa un Inga Ametere – 8:1. Dažas sekundes pēc rīdzinieču astotajiem vārtiem, "Ķekavas Bulldogs" spēlētāja Kristiāna Grāvīte raidīja bumbiņu Janas Filipsones sargātajos vārtos – 8:2. Uzreiz pēc tam, pēc bulldodžu pārkāpuma, "NND Rīga" komandas spēlētāja Nanna Sorensena izpildīja soda metienu, kas bija rezultatīvs - 9:2. Atlikušajās otrā perioda minūtēs vārti arī Džigurei un Torsterei - 11:2.

Trešā perioda sākumā "NND Rīga" samainīja savas vārtsardzes, Janas Filipsones vietā vārtos devās Krista Ruicēna. Spēles 45. minūtē bulldodze Sintija Miļuna nopelnīja noraidījumu par bīstamu spēli, tādējādi ļaujot rīdziniecēm spēlēt vairākumā veselas piecas minūtes, bet "NND" šo vairākumu nespēja izmantot un neguva nevienus vārtus. Pēdējās spēles minūtēs vārtus guva gan "Bulldogs" spēlētāja Anna Mūrniece, gan rīdziniece Santa Muceniece - 12:3.

Par labākajām bronzas mača spēlētājām tika atzītas Santa Torstere (NND Rīga) un Kristiāna Kuplā (Ķekavas Bulldogs).

"NND Rīga" - "Ķekavas Bulldogs" 12:3 (5:1; 6:1; 1:1)
Metienu attiecība:
54:22 (20:9; 17:7; 17:6)
Rezultatīvākās:
"NND Rīga" - Torstere 5(1+4), Ametere 4(2+2), Džigure 3(3+0), Mollere-Sorensena 2(1+1), Priede 2(1+1), Derupa 1(1+0), Muceniece 1(1+0), Stapkēviča 1(1+0), Dimante 1(1+0).
"Ķekavas Bulldogs"- Mūrniece 1(1+0), Vancāne 1(1+0), Grāvīte 1(1+0).

Rakstu sagatavoja Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmijas dalībniece.