Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:283, Did:0, useCase: 3

16 vārtu spēlē par čempioni kļūst "Aizkraukle/Koknese"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

16 vārtu spēlē par čempioni kļūst "Aizkraukle/Koknese"
"Aizkraukle/Koknese" - 2. līgas čempione. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvijas čempionāta florbolā 2. līgas turnīrā čempiones kausu un zelta medaļas izcīnīja "Aizkraukle/Koknese", kas šovakar Lielvārdes sporta centrā notikušajā finālmačā ar 9:7 pārspēja FK "Tērvete". Jauno čempionu labā pa 4 (2+2) punktiem guva Jānis Kalniņš un Raivis Kurnigins. Tērvetniekiem tika vicečempionu tituls.

2. līgas finālspēles rezultātu jau 4. minūtē ar precīzu metienu atklāja komandas "Aizkraukle/Koknese" florbolists Raivis Kurnigins (1:0). 8. minūtē Juris Tomaševskis panāca jau 2:0, bet 11. minūtē ar golu atbildēja tērvetnieks Andrejs Dāvis Kmetjuks (1:2). Pēc pirmā perioda aizkraukliešu un koknesiešu apvienotā komanda atradās vadībā ar 3:1. Spēles vidū "Aizkraukle/Koknese" bija ieguvusi sešu vārtu pārsvaru – 8:2. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 8:5. 48. minūtē pēc Jāņa Kalniņa vārtu guvuma rezultāts kļuva 9:5. Atlikušajā laikā tērvetnieki rezultāta starpību samazināja, tomēr uzvaru ar 9:7 svinēja un čempionu kausu ieguva komanda "Aizkraukle/Koknese".

Uzvarētāju labā pa 4 (2+2) rezultativitātes punktiem sakrāja Raivis Kurnigins un Jānis Kalniņš. 2 (1+1) punkti Riharda Kraukļa kontā, bet labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Mārtiņš Kavoss, kurš atvairīja 29 no 36 pretinieku metieniem. Par labāko starp tērvetniekiem atzina Andreju Dāvi Kmetjuku, kurš izcēlās ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem. 2 (1+1) punkti viņa komandas biedram Jānim Hartikam.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...