Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Jūnija nogalē notiks "BLINDSAVE vārtsargu nometne 2019"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Jūnija nogalē notiks "BLINDSAVE vārtsargu nometne 2019"
Latvijas izlases vārtsargs Jānis Salcevičs. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

No 26. līdz 30. jūnijam Cēsīs notiks pasaulē vērienīgākā florbola vārtsargu nometne "BLINDSAVE goalie camp", kurā treneri būs divkārtējais pasaules čempions Patriks Āmans (SWE), florbola leģenda Henrī Toivoniemi (FIN), kā arī Latvijas vīriešu izlases vārtsargu treneris Andis Blinds. Jau otro gadu pēc kārtas šajā nometnē ar savu pieredzi dalīsies Latvijas vīriešu izlases vārtsargs Jānis Salcevičs. Šogad treneru korpusam pievienosies arī viens no šī brīža pasaules labākajiem vārtu vīriem - Viktors Klinstens (Storvreta IBK, SSL), kā arī citi vārtsargi. Šī būs lieliska iespēja visiem nometnes dalībniekiem gūt starptautisku pieredzi un trenēties internacionālā gaisotnē kopā ar pasaules labākajiem vārtsargiem.

Kopā ar Patriku Āmanu, Henrī Toivoniemī, Andi Blindu, Jāni Salceviču un Viktoru Klinstenu nometnē tiks attīstītas tādas prasmes kā pozīcijas izvēle vārtos un pārvietošanās, spēles lasīšana, kā arī notiks videotreniņi un tiks apgūta vārtsargu psihologija. Protams, dalībniekus sagaida arī īpaši reakcijas ātruma un koordinācijas treniņi.

Divkārtējais pasaules čempions, Zviedrijas izlases vārtsargs Patriks Āmans: "Jau septīto gadu piedalīšos BLINDSAVE organizētajās nometnēs. Uzskatu, ka šī ir lieliska iespēja katram florbola vārtsargam iegūt vērtīgu pieredzi, reizē labi pavadot laiku. Varu teikt, ka nu jau šis ir viens no maniem ikvasaras gaidītākajiem notikumiem!"

Ilggadējais Somijas izlases vārtsargs, florbola leģenda Henrī Toivoniemi: "Pagājušais gads man parādīja, cik ļoti šāds pasākums palīdz uzlabot un stiprināt florbola vārtsargu kopienu. Pieredze ir viens no galvenajiem kritērijiem, kas atšķir veiksmīgu vārtsargu no amatiera, un šāda nometne ir īstā vieta, kur pilnveidot savas vārtsarga prasmes. Manuprāt, pērn šī nometne bija ļoti veiksmīga, un esmu patiesi priecīgs piedalīties tajā arī šogad."

Pasaules līmeņa TOP vārtsargs Viktors Klinstens: "Esmu ļoti priecīgs par sadarbību ar "BLINDSAVE", vēlos nodot savas prasmes un zināšanas jaunajiem vārtsargiem. Šāda līmeņa nometnē piedalīšos pirmo reizi, tāpēc jūtos pagodināts, ka man ir iespēja palīdzēt citiem vārtsargiem. Uzskatu, ka šī ir laba iespēja pilnveidoties arī pašam kā vārtsargam, jo darbošos kopā ar savulaik izciliem vārtu vīriem."

"BLINDSAVE vārtsargu nometnē 2018" piedalījās pāri par 100 vārtsargiem no vairāk nekā 15 valstīm, tostarp, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Šveices un pat Jaunzēlandes. Šajā nometnē var piedalīties ikviens vārtsargs, kurš sasniedzis desmit gadu vecumu. Pirmajiem 25, kuri pieteiksies nometnei, būs lieliska iespēja laimēt kādu no jaunajiem BLINDSAVE vārtsargu produktiem. Katrs pasākuma dalībnieks kā piemiņas velti savā īpašumā iegūs īpašo "BLINDSAVE vārtsargu nometnes 2019" T-kreklu.

Dalības maksa nometnei ir 180 eiro, tajā iekļauts pilnīgi viss, tai skaitā nakšņošana viesnīcā un ēdināšana. Lai pieteiktos nometnei, ir jāaizpilda pieteikšanās forma: ŠEIT Jautājumu gadījumā sazināties izmantojot: info@blindsave.com, facebook.com vai pa tālr. Nr. 26533599.