Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:278, Did:0, useCase: 0

Finišējis sieviešu 1. līgas regulārais turnīrs

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Finišējis sieviešu 1. līgas regulārais turnīrs
SK "Krustpils"
Foto: Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē ar pēdējām divām spēlēm noslēdzās sieviešu 1. līgas regulārais turnīrs. Sīvā cīņā izslēgšanas spēļu kārtā iekļuva LiepU un "Krustpils" florbolistes, aiz borta atstājot komandu "Irlava/Tukums".

Abās pēdējās spēlēs, kas noteica regulārā turnīra 3. un 4.vietas ieguvējas, piedalījās komanda "Krustpils". 8.martā krustpilietes bija devušās uz Irlavu, kur ar 3:4 atzina "Irlava/Tukums" spēlētāju pārākumu. Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 3 (2+1) punktiem bija Elīna Zālmane, Agnetai Švānei 2 (1+1) punkti, bet par labāko spēlētāju tika atzīta vārtsardze Dana Gulbe, kura atvairīja 16 no 19 pretinieču metieniem. Arī "Krustpils" sastāvā labākās spēlētājas gods tika vārtsardzei – Alisei Lakijai Širvei, kura neitralizēja 15 no 19 metieniem.

Pēc tāda pavērsiena par savām tiesībām piedalīties izslēgšanas spēlēs varēja būt drošas LiepU florbolistes, kurām 9.martā bija jādodas uz maču Krustpilī. Toties krustpilietēm pēdējā spēle solīja trīs dažādus scenārijus – uzvara pamatlaikā ar četru un vairāk vārtu starpību viņas ierindotu pat 3.vietā, vismaz punkts – 4.vietā, bet zaudējums pamatlaikā nozīmētu, ka sezona beigusies. Pēdējā perioda sākumā "Krustpils" bija nonākusi zaudētājās ar 7:9, bet tad liepājniecēm gadījās bumbiņu raidīt pašām savos vārtos, vēl pa golam iemeta Inita Voitiņa un Rita Rancāne, izvirzot vadībā jau mājinieces – 10:9. LiepU nepadevās – Karīna Mičule panāca izlīdzinājumu – 10:10, ar tādu rezultātu noslēdzās pamatlaiks. Jau papildlaika pirmajā minūtē uzvaru Liepājas komandai ar precīzu metienu atnesa Inga Stulpāne – 11:10. Uzvarētāju rindās pa pieciem punktiem Ingai Stulpānei un Karīnai Mičulei, kurai arī labākās spēlētājas tituls. Linda Jēgere guva trīs vārtus, bet trīs rezultatīvas piespēles Kristīnes Mičules kontā. Par labāko starp krustpilietēm atzina Initu Voitiņu, kura ar 6 (3+3) punktiem bija arī rezultatīvākā, 4 (3+1) punktus guva Paula Zute.

Regulārajā turnīrā ar 44 punktiem pārliecinoši uzvarēja "Rīgas Lauvas", 2.vietā "Rubene-1" (24), 3.vietā LiepU (20), 4.vietā "Krustpils" (16), 5.vietā "Irlava/Tukums" (16). Izslēgšanas spēlēs, kas sāksies jau 15.martā, "Rīgas Lauvas" mērosies spēkiem ar "Krustpili", bet "Rubene-1" – ar LiepU. Pēc regulārā turnīra rezultatīvākā spēlētāja ar 44 (29+15) punktiem ir Inita Voitiņa, 2.vietā ar 38 (30+8) punktiem – Monika Džigure (Rīgas Lauvas). Starp vārtsardzēm visveiksmīgāk darbojusies Kristīne Kirilova (Rīgas Lauvas), kura atvairījusi 89.80 % pretinieču metienu.

Izmantotie resursi:
floorball.lv