Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 3

Latvija tomēr iekļauta rezervistos un pagaidām ārpus ''World cup of Darts'' dalībniekiem

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Latvija tomēr iekļauta rezervistos un pagaidām ārpus ''World cup of Darts'' dalībniekiem
Madars Razma. Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Lai arī pirms nedēļas PDC ''Nordic&Baltic'' ziņoja, ka Latvija ir nodrošinājusi vietu no 9. līdz 12. septembrim notiekošajā ''World cup of Darts'' Vācijā, tomēr paziņojums nav realizējies dzīvē un otro gadu pēc kārtas Latvija ir rezervistu lokā. Pirms gada Latvija nodrošināja vietu turnīrā pēc Ķīnas atteikuma, tiekot līdz otrajai kārtai. Gadījumā, ja Latvija spēlēs, to pārstāvēs Madars Razma un Nauris Gleglu.

2020. gada rudenī Latvija pirmo reizi piedalījās ''World cup of Darts'', kas ir izlašu turnīrs. Toreiz Latviju pārstāvēja vadošais šautriņu metējs Madars Razma un Jānis Mustafejevs. Latvija, kura pēdējā brīdī ieņēma Ķīnas vietu, pirmajā kārtā uzvarēja Hongkongu, bet vēlāk piekāpās Beļģijai.

Pēc pagājušās nedēļas notikušā PDC ''Nordic&Baltic'' turnīriem, kuros divos no pieciem uzvarēja Madars Razma, bet vēl divos aizkļuva līdz pusfinālam, organizācija ziņoja, ka Latvija kā viena no šī reģiona valstīm spēlēs ''World cup of Darts'', kurš notiks no 9. līdz 12. septembrim Vācijā. Tajā Latviju pārstāvētu Madars Razma un Nauris Gleglu, kurš bija otrs latvietis Islandē notiekošajos turnīros.

Šāds paziņojums bijis pārsteidzīgs un otro gadu pēc kārtas Latvija neilgi pirms turnīra ir kā viena no rezervistēm. Gadījumā, ja kāda no izlasēm pēdējā brīdī lems par nepiedalīšanos, tad vietu piedāvās Latvijai, līdzīgi, kā tas bija pirms gada. Savu pārsteidzīgā paziņojuma kļūdu ''Nordic&Baltic'' skaidroja ar neprasmīgo komunikāciju. Vīlies par esošo scenāriju bija Madars Razma, kura lieliskais sniegums pēdējos turnīros nebija glābiņš, lai Latvija automātiski nodrošinātu vietu ''World cup of Darts''.