Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 3

Razma septembra vidū piedalīsies ''Nordic Darts Masters'', pretiniekos Aspinals

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Razma septembra vidū piedalīsies ''Nordic Darts Masters'', pretiniekos Aspinals
Madars Razma. Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma iekļauts dalībai 17. un 18. septembrī gaidāmajā ''World series of Darts'' ietvaros organizētajā ''Nordic Darts Masters'' turnīrā. Izlozē pirmajā kārtā Razma pretiniekos saņēmis ''Order of Merit'' desmitās vietas īpašnieku angli Neitanu Aspinalu.

''World series of Darts'' ir PDC rīkots turnīrs, kur daži ranga līderi kopā ar vēl dažiem šautriņu pasaulē zināmiem vārdiem vai iepriekšējiem pasaules čempioniem dodas uz citiem kontinentiem un reģioniem, lai spēkotos ar konkrēto reģionu labākajiem šautriņu metējiem. Pirmie turnīri Dubaijā un Sidnejā notika 2013. gadā, tāpat tie organizēti Singapūrā, Ķīnā, Japānā, ASV un Vācijā. 2020. gads un Covid-19 ieviesa korekcijas šim turnīram, tam nenotiek līdz pat šī gada rudenim, kad plānotas vienīgās šāda tipa sacensības Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā - ''Nordic Darts Masters''.

Tajā piedalīsies arī Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma, kurš pirms divām nedēļām ''Nordic&Baltic'' turnīros divas reizes uzvarēja, bet divas iekļuva pusfinālā, tādējādi sperot platu soli pretī iekļūšanai pasaules čempionātā. Razma šajā turnīrā iekļauts kopā ar Dariusu Labanausku, Danielu Larsonu, Nīlu Heinso, Johanu Engstrēmu, Andreasu Toftu Jorgensenu, Marko Kanteli un Ivanu Springborgu Polsenu. Turnīrs notiks divas dienas - 17. un 18. septembrī.

Vispirms izlozes kārtībā katram reģiona šautriņa metējam ir ielozēts kāds no pārējās pasaules šautriņu metējiem. Pēc pirmās kārtas tālāk sekos ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls, kas noteiks ''Nordic Darts Masters'' uzvarētāju. No pasaules šajā turnīrā piedalīsies ranga pirmie četri numuri - līderis un pasaules čempions Gervins Praiss, otrās vietas īpašnieks un pēdējā ''World Matchplay'' čempions Pīters Raits, trešais numurs Maikls van Gervens un beļģis Dimitri van den Bergs. Kā pieaicinātie ir divkārtējais pasaules čempions Gerijs Andersons, Premjerlīgas uzvarētājs Džonijs Kleitons, viens no pēdējo gadu progresējušākajiem spēlētājiem Neitans Aspinals un Falona Šeroka, kura 2020. gada pasaules čempionātā prata uzvarēt divus vīriešus un aizkļūt līdz trešajai kārtai.

Šodien notikusi izloze, kurā Madars Razma pretiniekos saņēmis Neitanu Aspinalu, kurš ''Order of Merit'' rangā ir desmitais. Vispateicīgākajam par izlozi jābūt Nīlam Heinso, kurš spēkosies pret Falonu Šeroku. Lietuvietis Darius Labanausks pretiniekos saņēmis titulēto Maiklu van Gervenu.

Nordic Darts Masters pirmās kārtas izloze

1. kārtas pāri
Gervins Praiss - Daniels Larsons
Falona Šeroka - Nīls Heinso
Dimitri van den Bergs - Johans Engstrēms
Gerijs Andersons - Andreass Tofts Jorgensens
Pīters Raits - Marko Kantele
Džonijs Kleitons - Ivans Springborgs Polsens
Maikls van Gervens - Darius Labanausks
Neitans Aspinals - Madars Razma

Izmantotie resursi:
https://www.pdc.tv/news/2021/09/02/...