Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Trīs Latvijas sporta deju pāri pasaules rangā desmitniekā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Ar panākumiem startējuši Latvijas sporta deju pāri, kuri jaunajā Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) reitinga listē labāko desmitniekā atrodas trijās dažādās grupās. Mūsu pāri ir Top10 pieaugušo, jauniešu (16-18 g.) un Senioru I (35 gadi un vecāki) grupās.

Nozīmīgākais rezultāts ir pieaugušo grupā Standartdejās (ST), kur vairāk nekā 900 pāru konkurencē 7.vietu ieņem pasaules čempionāta pusfinālisti un šī gada Latvijas čempioni Vadims Šurins un Anastasija Meškova. Tā ir augstākā vieta, kādā bijis kāds no Latvijas pāriem pieaugušo grupā. Augstajā devītajā vietā ir arī Polijas čempioni Dariušs Mika un Latvijas dejotāja Madara Freiberga. Pirms neilga laika desmitniekā bija divi Latvijas pāri, jo tad 9.vietu ieņēma vairākkārtējie Latvijas čempioni, rīdzinieki Edgars Līnis un Elīza Ancāne, bet pasaules un Eiropas čempionātu pusfinālisti pagaidām ir beiguši sportiskās gaitas.

Latīņamerikas dejās abu mūsu vadošie pāri ir labāko piecdesmitniekā, rīdziniekiem Maksimam Kravčenko ar Paulu Kukuti ieņemot 33.vietu, bet Vincencam Torremadem ar Megiju Morīti esot 45.vietā.

Jauniešiem ST dejās 350 pāru konkurencē desmitniekā ar 8.vietu atrodas Artūrs Biele un Elizabete Kravčuka, kuriem augstā 16.vieta arī U21 grupā. Viņi ir labākie no mūsējiem arī LA dejās, ieņemot 21.vietu. Netālu aiz viņiem 28.vietā ir rīdzinieki Germo Karls Somers un Ksenija Rjazina.

Senioriem I ST dejās 8.vietā ir pirms diviem mēnešiem par pasaules čempioniem Senioru II (45 un vecāki) kļuvušie rīdzinieki Gatis un Jūlija Simsoni, bet Junioriem II (14-15 g.) Top30 ar 29.vietu iekļuvuši Klāvs Kokins un Keita Dimante.