Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Boulingists Hudjakovs izcīna bronzu Eiropas jaunatnes čempionātā

Ints Megnis
Ints Megnis

Boulingists Hudjakovs izcīna bronzu Eiropas jaunatnes čempionātā
Artēmijs Hudjakovs. Foto: Latvijas Boulinga federācija

Latvijas boulinga spēlētājs Artēmijs Hudjakovs izcīnījis trešo vietu Austrijā aizvadītajā Eiropas jaunatnes čempionātā.

U19 grupas sacensībās Hudjakovs priekšsacīkstēs ar 1373 punktiem guva ceturto vietu starp 95 sportistiem, pēc tam pārliecinoši zaudējot pusfinālā.

Tieši Hudjakovs bijis vienīgais čempionāta dalībnieks, kuram izdevās sasniegt maksimālo boulinga rezultātu vienā spēlē - 300 punkti (12 straiki pēc kārtas).

Vēl no Latvijas Rihards Kovaļenko ar 1128 punktiem ieņēma 49. vietu, viņam ar 1127 punktiem sekoja Arvīds Ermans, bet Sergejam Kiseļovam 1111 punkti deva 55. pozīciju.

Pāru sacensībās Kovaļenko un Hudjakovs bija desmitie, kamēr Ermans un Kiseļovs samierinājās ar 28. vietu starp 46 duetiem, bet komandu cīņā Latvijas kvartets guva 15. vietu starp 22 valstīm.

Apkopojot visas četras disciplīnas, Hudjakovs bija astotais labākais čempionātā, kas viņam ļāva iekļūt starp "Masters" sacensību dalībniekiem, tomēr tur nācās izstāties jau pirmajā kārtā. Vēl visu disciplīnu summā Kovaļenko bija 49., Ermans 54., bet Kiseļovs - 71. labākais.