Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Badmintoniste Kupča vienīgā no Latvijas pasaules junioru čempionātā pārvar pirmo kārtu

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Badmintoniste Kupča vienīgā no Latvijas pasaules junioru čempionātā pārvar pirmo kārtu
Latvijas junioru izlase. Anna Kupča (vidū). Foto: Latvijas Badmintona federācija.

Vakar Spānijā notiekošajā pasaules junioru čempionātā badmintonā Anna Kupča vienīgā no Latvijas izlases pārstāvjiem izcīnīja uzvaru un nodrošināja vietu otrajā sacensību kārtā. Pārējie Latvijas junioru badmintonisti pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumus.

Siguldiete Anna Kupča vienspēļu pirmajā kārtā divos setos ar 21:18 un 21:15 pārspēja Emīliju Pērsimu no Igaunijas. Nākamajā kārtā Kupčai būs jāspēlē ar slovākieti Leu Vibohovu.

Arīna Babre ar 0-2 (13:21, 6:21) atzina Dienvidkorejas badmintonistes Na Kjungu Pārkas pārākumu. Annija Rulle-Titava līdzīgi kā Babre bez ierunām ar 0-2 (4:21, 11:21) zaudēja vācietei Selīnai Hibšai.

Jauktajās dubultspēlēs Edžus Meirāns ar Annu Kupču izrādīja pretestību Peru badmintonistiem Adriano Vialem-Agirrem/Rafaelai Munarai-Solimano, tomēr piekāpās ar 0-2 (14:21. Savukārt Rihards Žugs/Arīna Babre nespēja neko likt pretī ķīniešiem Ji Dzjuņam Džu/Šenai Šu Le – 0-2 (4:21, 9:21). Toms Sala/Annija Rulle-Titava katrā setā sasniedza divu ciparu skaitli 10:21 un 13:21, divos setos zaudējot Simeonam Suhijam/Mihaelai Telehaničovai no Slovākijas.

Vīriešu vienspēlēs Meirāns ar 0-2 (6:21, 8:21) bez ierunām zaduēja ķīnietim Sjuaņam Čeņam Žu, bet Sala nedaudz cerīgāk ar 0-2 (11:21, 12:21) piekāpās zviedram Romeo Makbulam.

Vīriešu dubultspēlēs Meirāns ar Žugu tika ielozēti uzreiz otrajā kārtā. Sieviešu konkurencē dubultspēles no otrās kārtas sāks arī Kupča/Rulle-Titava.

Iepriekš ziņojām, ka pasaules junioru čempionātā badmintonā komandām Latvija cīņā par 31.vietu izcīnīja vienīgo uzvaru, ar 4-1 pārspējot Armēniju.