Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Par Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāju ievēl Daugavieti

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Par Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāju ievēl Daugavieti
Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Foto: Jaunā Vienotība

Par jauno Latvijas Republikas Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāju šodien ievēlēts ''Jaunās Vienotības'' pārstāvis Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Sekretāra amatu ieņems Raimonds Bergmanis no ''Apvienotā saraksta'').

Par Latvijas Republikas Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāju šodien tika ievēlēts politiskās partijas ''Jaunā Vienotība'' pārstāvis Dāvis Mārtiņš Daugavietis, ziņo Saeima. Par apakškomisijas sekretāru ievēlēts bijušais svarcēlājs Raimonds Bergmanis (''Apvienotais saraksts'').

Bez pieminētajiem Daugavieša un Bergmaņa apakškomisijā strādās arī tādi Saeimā ievēlēti deputāti kā Uldis Augulis (ZZS), Kaspars Briškens (Progresīvie), Oļegs Burovs (Latvija pirmajā vietā), Mārtiņš Daģis (Jaunā Vienotība), Atis Deksnis (Apvienotais saraksts), Jefimijs Klementjevs (Stabilitātei), Rihards Kols (Nacionālā apvienība), Dmitrijs Kovaļenko (Stabilitātei), Kristaps Krištopāns (Latvija pirmajā vietā), Lauris Lizbovskis (Apvienotais saraksts) un Zane Skujiņa-Rubene (Jaunā Vienotība).

''Apakškomisijas prioritātes nākamajos gados būs jauna sporta likuma izstrāde, pārskatīt finansējuma sadalījumu nozarē un veicināt masveidību tautas sportā. Mūs sagaida arī diskusijas par sporta infrastruktūras attīstību valstī. Strādāšu ciešā sadarbībā ar sporta organizācijām un nozares ekspertiem, lai sasniegtu visefektīvākos risinājumus sporta attīstībai Latvijā,'' tā pēc kļūšanas par apakškomisijas vadītāju pauda Daugavietis.

Iepriekšējā sasaukumā par apakškomisijas vadītāju strādāja Sandis Riekstiņš. Viņa vērtējumu par padarīto, esot apakškomisijas vadītājam, var lasīt ŠEIT.

Izmantotie resursi:
https://www.saeima.lv/lv/aktualitat...
https://www.facebook.com/photo/?fbi...

  +1 [+] [-]

, 2022-12-22 14:24, pirms mēneša
Kas tas tāds? Varbūt pozitīvi, ka nāk no maka turētājas partijas, kas savējiem nežmiegsies. Bet kādu aprakstu par viņu un interviju vajadzētu.

  +3 [+] [-]

, 2022-12-22 15:01, pirms mēneša
2019.gadā tukumnieku sastāvā Dāvis Mārtiņš Daugavietis uzvarēja 1.līgu, futbolists.

  +4 [+] [-]

, 2022-12-22 15:08, pirms mēneša
Beidzot visi sāks spēlēt tautas bumbu, lekt klasītes un skries krosus. Varbūt šoziem atsāks uz dīķiem hoheju spēlēt, lai nav jāuztur amatieru hokeja līga valstī, dīķi ir pietiekami.

  +7 [+] [-]

, 2022-12-22 15:35, pirms mēneša
MazaFaka5 rakstīja: Beidzot visi sāks spēlēt tautas bumbu, lekt klasītes un skries krosus. Varbūt šoziem atsāks uz dīķiem hoheju spēlēt, lai nav jāuztur amatieru hokeja līga valstī, dīķi ir pietiekami.
ja jau briškens iebāzts, tad katrā komandā būs jābūt gejiem, 50% sievietēm un jānodrošina atseviška ateja priekš transvestītiem un citiem dzimumiem, kuri nav vīrietis vai sieviete

     [+] [-]

, 2022-12-22 16:57, pirms mēneša
Pirmo reizi par tadu dzirdu...Pavlutu vareja tik pat labi ielikt!!!

     [+] [-]

, 2022-12-22 17:38, pirms mēneša
Cigans16 rakstīja: Pirmo reizi par tadu dzirdu...Pavlutu vareja tik pat labi ielikt!!!
Tu par viņu dzirdi pirmo reizi, bet viņš par tevi nav dzirdējis nekad un tā arī paliks!

     [+] [-]

, 2022-12-22 18:57, pirms mēneša
Masveidība tautas sportā ir ok. Šim token pasekošu līdz. Tā teikt, lai tauta bik pakustās. Ik viens un jebkurā vecumā. Protams, ja ļauj veselība.

  +1 [+] [-]

, 2022-12-22 19:17, pirms mēneša
Cerams shis kadrs daudz zags lai iegulditu to sporta.
man nav nekas preti ja zog no nodoklu maksatajiem, bet sports attistas!

     [+] [-]

, 2022-12-23 00:17, pirms mēneša
Vai tiešām nebija veiksmīgākas bildes...?!