Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Ar kuplu dalībnieku skaitu aizvadīts Latvijas kausa 1.posms lietišķajā šaušanā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Ar kuplu dalībnieku skaitu aizvadīts Latvijas kausa 1.posms lietišķajā šaušanā
Foto: Latvijas Šaušanas federācija.

6.-7.maijā Ādažu šautuvē norisinājās Latvijas kausa 1.posms lietišķajā šaušanā. Ļoti kuplā dalībnieku skaitā dalībnieki sacentās šaušanā ar dienesta pistoli, triecienšauteni, snaiperšauteni un medību bisi. Visos vingrinājumos bija divi vērtējumi – vīriešu konkurencē un apvienotajā sieviešu un jauniešu konkurencē.

Šaušanā ar dienesta pistoli vingrinājumā DP-3 (30 šāvieni, 25 metru distancē) vīriešu konkurencē uzvarētājs Edgars Urtāns (Valsts robežsardze) ar rezultātu 283 punkti. Apvienotajā sieviešu un jauniešu konkurencē 1.vieta Artai Vagalei (Daugavpils) ar sašautiem 276 punktiem.

Šaušanā ar dienesta pistoli vingrinājumā DP-4 (20 šāvieni ātršaušana, 25 metru distancē) labākais bija Sergejs Paničenko (LPSC) ar uzrādīto rezultātu 174 punkti. Sieviešu un jauniešu konkurencē labākā bija Edīte Barsova (Valsts robežsardze) ar sašautiem 163 punktiem.

Šaušanā ar triecienšauteni vingrinājumā ATŠ-5 no 3 stāvokļiem (30 šāvieni 300 metru distancē) nepārspēts palika Emīls Latišs (NBS Mācību vadības pavēlniecība) ar sasniegto rezultātu 231 punkts. Gerda Āboliņa Lemkena (NBS Mācību vadības pavēlniecība), sašaujot 200 punktus, bija labākā starp sievietēm.

Vingrinājumā “Snaiperis” (20 šāvieni guļus, 300 metru distancē) precīzākais bija Juris Menniks (Latvijas Mednieku savienība) – 189 punkti. Linda Dombrovska (Anima Libra) 187 punkti.

Šaušanā ar bisi uzvarētājs Aivars Bundzens (Latvijas Mednieku savienība) – 187 punkti. Savukārt apvienotajā sieviešu un jauniešu konkurencē – Roberts Bērziņš (Latvijas Mednieku savienība) ar sašautiem 178 punktiem.

Latvijas kausa 2.posms lietišķajā šaušanā norisināsies 10.-11.jūnijā Ādažu šautuvē.

Informāciju sagatavoja
Anita Krieķe-Jermacāne
Latvijas Šaušanas federācijas
valdes locekle