Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Latvija startē pasaules komandu čempionātā dambretē ar daudzkārtējo čempioni Golubevu sastāvā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvija startē pasaules komandu čempionātā dambretē ar daudzkārtējo čempioni Golubevu sastāvā
Foto: Latvijas Dambretes federācija.

Turcijas pilsētā Antālijā sācies pasaules čempionāts komandām 100 lauciņu dambretē, kas norisināsies līdz 6.maijam. Latvijas sieviešu komandā ir arī sešpadsmitkārtējā pasaules čempione Zoja Golubeva.

Čempionāts norisināsies klasikā ar laika kontroli 90 minūtes uz pirmajiem 45 gājieniem un tad partijas turpinājumā tiks pieliktas 30 minūtes un sākot ar 46 gājienu nāks klāt papildus 30 sekundes par izdarīto gājienu. 7.maijā norisināsies čempionāts rapidā ar laika kontroli 15 minūtes plus 5 sekundes par izdarīto gājienu un 8.maijā čempionāts ātrspēlē ar laika kontroli 5 minūtes plus 3 sekundes par izdarīto gājienu.

Latviju pasaules čempionātā sievietēm bez Golubevas pārstāvēs Nacionālā meistare Jeļena Česnokova un meistarkandidāte Marija Magdalēna Nereda, kuras cīnīsies par godalgotajām vietām rapida un ātrspēles turnīros. Savukārt vīriešiem piedalīsies vieni no Latvijas perspektīvākajiem jaunajiem dambretistiem – Nacionālie meistari Gunārs Gribuška un Renards Helfrehts, kā arī jaunais meistarkandidāts Ričards Osītis, kuri sacentīsies visās trijās programmās.

Izmantotie resursi:
Latvijas Dambretes Federācija