Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

MMA cīkstonis Rihards Biģis izcīnījis savu devīto uzvaru pēc kārtas

Andris Liepa
Andris Liepa

Latvijas smagā svara MMA cīkstonis Rihards Biģis (9-0) sestdien Igaunijā aizvadīja kārtējo cīņu, kurā jau pirmajā raundā ar tehnisko nokautu uzveica Bosnijas pārstāvi Firko Bosniču (3-2).

Priekš bijušā boksera Riharda Biģa šī bija pirmā izbraukuma cīņa viņa profesionālajā MMA karjerā. Iepriekšējos astoņus dueļus viņš aizvadīja Latvijā.

Lai arī Bosnič par Latvijas sportistu bija par 12 kg smagāks un vizuāli bija gabarītos krietni iespaidīgāks, viņš nebija priekš Biģa nopietns pretinieks. Cīņa tika apstādināta jau pirmajā raundā, kad bosnietis pēc izlaistajiem sitieniem atradās uz ringa dēļiem. Rihardam Biģim šī bija jau devītā uzvara tikpat aizvadītajos mačos.

Par Biģa pakalpojumiem interesi izrādījušas vairākas pasaules līmeņa organizācijas, piemēram, kā ACA, kura pirms trim gadiem ar latvieti noslēdza līgumu uz vienu cīņu, kura bija paredzēta Kanādā pret Denisu Smoldarevu (16-8) no Igaunijas. Toreiz cīņu atcēla, jo igaunis nespēja sakārtot vīzu dokumentus.

Ar Rihardu sarunas bija uzsākusi arī ASV bāzētā PFL, kā arī Āzijas gigants ONE FC, taču pagaidām Latvijas sportista pusei nav izdevies panākt gala vienošanos ar kādu no šīm pasaules vadošajām MMA organizācijām.

     [+] [-]

, 2021-10-13 22:48, pirms 2 mēnešiem
Parasti jau gan organizācija sniedz pakalpojumus, nevis cīkstonis