Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2990, Did:0, useCase: 3

Ozerovam divas uzvaras pasaules čempionātā karatē

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Ozerovam divas uzvaras pasaules čempionātā karatē
Andrejs Ozerovs. Foto no sportista Facebook profila

LETA. Andrejs Ozerovs otrdien Dubaijā pasaules čempionātā karatē "kumite" sacensībās pārvarēja divas sacensību kārtas, bet Dens Sadikovs zaudēja pirmajā cīņā.

Pasaules ranga 41. numurs Ozerovs svara kategorijā virs 84 kilogramiem vispirms ar 3:1 pieveica pasaules rangā neesošo Bangladešas karatistu Muhamadu Ramzanu, bet pēc tam ar 4:1 - arī Rumānijas pārstāvi Vladu Rizu (263. vieta pasaules rangā).

Trešajā kārtā Latvijas karatists ar 0:8 bija spiests atzīt vēlākā grupas uzvarētāja Azerbaidžānas sportista Asimana Grubanli pārākumu. Azerbaidžānis pasaules rangā ieņem piekto vietu.

Tikmēr pasaules ranga 113. vietā esošais Sadikovs svara kategorijā līdz 84 kilogramiem grupas pirmajā kārtā bija brīvs, bet otrajā ar 3:4 atzina Austrijas sportista Robina Retenbahera pārākumu. Austrietis pasaules rangā ieņem 46. vietu.

Latviju vēl Dubaijā pārstāvēs arī Kalvis Kalniņš, Leons Gaiduks, Aleksandra Mihailova, Marija Luīze Muižniece un Kirils Membo.

Meistarsacīkstes, kam Dubaijā bija jānotiek jau 2020. gada vasarā, norisināsies no 16. līdz 21. novembrim.