Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Taekvondo olimpiskās kvalifikācijas turnīrs pārcelts jau trešo reizi, jācer uz janvāri

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Taekvondo olimpiskās kvalifikācijas turnīrs pārcelts jau trešo reizi, jācer uz janvāri
Inese Tarvida un Jolanta Tarvida. Foto: facebook.com/inesetarvida98

Taekvondo olimpiskās kvalifikācijas turnīrs (OKT) ieplānots Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, kur varētu piedalīties arī Latvijas labākās taekvondistes Inese Tarvida un Jolanta Tarvida. Jācer, ka 2021. gada 30.-31. janvārī būs iespēja aizvadīt šīs sacensības.

OKT sākotnēji bija ieplānots 2020. gada 18.-19. aprīlī Itālijas ziemeļu metropolē Milānā. Koronavīrusa pandēmijas dēļ minēto turnīru pārcēla uz Krievijas galvaspilsētu Maskavu, un ieviesto ierobežojumu dēļ drīz vien tika apsvērtas iespējas Maskavas apgabalā. Noteikto ieceļošanas ierobežojumu dēļ turnīrs galu galā tika pārcelts uz nenoteiktu laiku.

Oktobrī tiek vēstīts, ka OKT notiks 30.-31. janvārī Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā. OKT katrā olimpiskajā svara kategorijā tiks izspēlētas divas ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Tiek lēsts, ka divkārtējā pasaules bronzas medaļniece Inese Tarvida cīnīsies 57 kilogramos, bet 2019. gada U21 Eiropas čempione Jolanta Tarvida būs 67 kg. Izsēšana tur notiks atbilstoši rangam.

Zināmu apstākļu dēļ pēdējos mēnešos nav notikušas ievērības cienīgas sacensības. Jādomā, ka tiks radītas iespējas sagatavoties OKT, piedaloties arī kādos mačos. Pandēmijas laikā māsas Tarvidas cītīgi trenējas un ir pieteikušās "Wattwil Open 2020" turnīram, kas 31. oktobrī ieplānots Šveices ziemeļaustrumos.

Izmantotie resursi:
worldtaekwondo.org

     [+] [-]

, 2020-10-09 00:43, pirms 5 mēnešiem
Neiespeejama darba speejas, tieshaam malaciites, lai veicas!