Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Oficiāli: Usiks titulcīņu pret Džošua aizvadīs 25. septembrī

Rolands Eliņš

Oficiāli: Usiks titulcīņu pret Džošua aizvadīs 25. septembrī
Entonijs Džošua. Foto: Matchroom Boxing

Oficiāli apstiprināta un izziņota boksa smagsvaru cīņa starp Entoniju Džošua un Oleksandru Usiku. Tajā Džošua aizstāvēs savas trīs pasaules čempiona jostas, un cīņa norisināsies 25. septembrī Londonā "Tottenham Hotspur" stadionā.

Entonijam Džošua bija paredzēta liela mēroga cīņa pret Taisonu Fjūriju, taču tā netika sarīkota, jo Fjūrijam tomēr nācās pildīt savas saistības pret Deonteju Vailderu un piedāvāt viņam revanšu. Līdz ar to Džošua pārstāvji sāka sarunas ar WBO pasaules čempiona titula pretendentu Oleksandru Usiku, kurš jau iepriekš vairākkārt bija izvirzījis cīņu pret Džošua kā savu lielo mērķi.

Šī būs pirmā reize, kad ringā tiksies divi olimpiskie čempioni no vienām olimpiskajām spēlēm - Džošua 2012. gadā kļuva par olimpisko čempionu smagsvaros, kamēr Usiks tajā pašā olimpiādē triumfēja vienu svara kategoriju zemāk.

Pēc sava zelta Londonā Usiks joprojām ir nepārspēts profesionālajā boksā, kurā izcīnījis 18 uzvaras 18 cīņās un apvienojis visas četras čempiona jostas pirmā smagā svara divīzijā, pie reizes sarūpējot vienīgo karjeras zaudējumu Mairim Briedim. Pēc tam Usiks pacēlās uz smagsvariem, kur pagaidām aizvadījis tikai divas cīņas.

"Olimpiskais čempions pret olimpisko čempionu, vairāku titulu īpašnieks smagsvaros pret neapstrīdēto krūzeru čempionu - šajā cīņā būs viss," sacīja "Matchroom Boxing" vadītājs Edijs Hērns. "Nespēju sagaidīt, kad šī cīņa norisināsies Londonā 60 tūkstošu skatītāju priekšā."

Džošua cīņas paziņojumā citēts, norādot, ka uzskata gan sevi, gan Usiku par bokseriem, kuri paši izcīnījuši ceļu uz augšu un nekad nav izvairījušies no izaicinājumiem. Ņemot vērā, ka Fjūrijam tagad jāaizvada cīņa pret Vailderu (kas vispār pārcelta Covid-19 dēļ), Usiks novērtējams kā potenciāli bīstamākais iespējamais pretinieks Džošua.

Usiks ir WBO pasaules čempiona titula obligātais pretendents, kurš bija piekritis šo statusu neizmantot, kamēr Džošua veic pārrunas ar Fjūriju, taču, kad šīs sarunas izjuka, WBO lika Džošua aizvadīt cīņu pret ukraiņu bokseri vai arī atvadīties no titula.

Izmantotie resursi:
https://www.matchroomboxing.com/new...

  -1 [+] [-]

, 2021-07-20 20:10, pirms 2 nedēļām
Dabūs pa muti

     [+] [-]

, 2021-07-20 20:11, pirms 2 nedēļām
Harry Kane rakstīja: Dabūs pa muti
loģiski. gan viens, gan otrs dabūs ierīt.

     [+] [-]

, 2021-07-20 20:49, pirms 2 nedēļām
Harry Kane rakstīja: Dabūs pa muti
Usikam par maz cīņu smagsvaros, domajams, ka atrausies, bet cerams melnis dabūs pa muti

     [+] [-]

, 2021-07-20 21:32, pirms 2 nedēļām
Ārprātīgs risks no Usika puses. Džošua nav stāvošs maiss, kuram var iesist un ātri aizmukt. Ja Usiks varēs noskraidīt visus raundus, tad ar punktiem var sanākt izspiest uzvaru. Ja Džošua ātrumā tiks daudzmaz līdzi, tad Usikam ir ziepes.

     [+] [-]

, 2021-07-20 21:45, pirms 2 nedēļām
Usiks nemāk zaudēt

  +1 [+] [-]

, 2021-07-20 22:06, pirms 2 nedēļām
Usiks normāls čalis, bet pa muti dabūs tā nopietni!
Ja vien Džošuā nebūs mēnešreizes kā pret meksikāni pirmajā cīņā!

     [+] [-]

, 2021-07-20 22:17, pirms 2 nedēļām
erty rakstīja: Ārprātīgs risks no Usika puses. Džošua nav stāvošs maiss, kuram var iesist un ātri aizmukt. Ja Usiks varēs noskraidīt visus raundus, tad ar punktiem var sanākt izspiest uzvaru. Ja Džošua ātrumā tiks daudzmaz līdzi, tad Usikam ir ziepes.
Baigi grūti pec punktiem ņemt, cik WIKi saka. Usikam 190cm Džošua 198 cm augums + rokas vēl garakas. Usikam būs grūti

     [+] [-]

, 2021-07-21 03:43, pirms 2 nedēļām
erty rakstīja: Ārprātīgs risks no Usika puses. Džošua nav stāvošs maiss, kuram var iesist un ātri aizmukt. Ja Usiks varēs noskraidīt visus raundus, tad ar punktiem var sanākt izspiest uzvaru. Ja Džošua ātrumā tiks daudzmaz līdzi, tad Usikam ir ziepes.
Salīdzinot ar jebkuru kurš sities pret Usiku Džošua ir tuvu tam, lai tiktu saukts par stāvošu maisu. Pret Fjuriju Usikam varētu būt problēmas, bet pret Džošua gan nevajdzētu būt. Tik vien, ka, uzvarēt pēc punktiem, ja vien nav pavisam vienos vārtos, tad gan varētu sagādàt grūtības. Jo uz nokautu Usiks pret Džošua it kā nevar baigi cerēt, vairāk uz uzvaru pēc punktiem

     [+] [-]

, 2021-07-21 04:25, pirms 2 nedēļām
Shed rakstīja: Usiks nemāk zaudēt
beidzot iemācīsies

     [+] [-]

, 2021-07-21 09:29, pirms 2 nedēļām
Lai vai kā, bet manā skatījumā Usiks ir izteikts favorīts šajā cīņā. Usiks ir ātrāks, tehnisks un gudrāks bokseris, kā arī ar nesliktu spēcīgu sitienu ko viņš ir pierādījis arī daudzās savās iepriekšējās cīņās. Smagsvaros nav neviena boksera kuram būtu vājš sitiens. Vienkārši Usikam katrā cīņa ir kā šahs, tikai ātrāks un gudrāks šaha mačs.
Jānotiek brīnumam lai koka Džošua uzvarētu lielisko Usiku.

     [+] [-]

, 2021-07-21 09:38, pirms 2 nedēļām
Satiku divreiz ';

     [+] [-]

, 2021-07-21 11:11, pirms 2 nedēļām
MrMaybe rakstīja: Lai vai kā, bet manā skatījumā Usiks ir izteikts favorīts šajā cīņā. Usiks ir ātrāks, tehnisks un gudrāks bokseris, kā arī ar nesliktu spēcīgu sitienu ko viņš ir pierādījis arī daudzās savās iepriekšējās cīņās. Smagsvaros nav neviena boksera kuram būtu vājš sitiens. Vienkārši Usikam katrā cīņa ir kā šahs, tikai ātrāks un gudrāks šaha mačs.
Jānotiek brīnumam lai koka Džošua uzvarētu lielisko Usiku.
Arī īsti nesaprotu ar ko Džošua skaitās labāks. Usiks paņems uz ātrumu uz izturību.

     [+] [-]

, 2021-07-21 12:42, pirms 2 nedēļām
Wingspan Usikam 198 cm un Džošua 208 cm. Džošua ir kustīgāks par iepriekšējo Usika pretinieku smagsvaros. Džošua ir arī labs knockout sitiens. Pie tam Usiks jau pret daudz zemāka līmeņa smagsvaru gāja grūti. Ja Usikam būtu Brieža sitiens, tad varētu runāt par reālākām iespējām. Šobrīd vienīgās iespējas cīņā ar Džošua ir sit un bēdz variants.

     [+] [-]

, 2021-07-21 14:03, pirms 2 nedēļām
erty rakstīja: Wingspan Usikam 198 cm un Džošua 208 cm. Džošua ir kustīgāks par iepriekšējo Usika pretinieku smagsvaros. Džošua ir arī labs knockout sitiens. Pie tam Usiks jau pret daudz zemāka līmeņa smagsvaru gāja grūti. Ja Usikam būtu Brieža sitiens, tad varētu runāt par reālākām iespējām. Šobrīd vienīgās iespējas cīņā ar Džošua ir sit un bēdz variants.
Vienîgais variants pie kura Usiks nonāk zaudētājos ir tad, ja Usiks uzņemot svaru stipri pazaudējis ātrumu un izturību. Visos citos variantos Usiks uzvar, jo ir tehnisks, noteikti arī mācās no savām kļūdām iepriekšējās cīņās. Turklāt, Usiks spēj piedāvāt tik augstu tempu, kurš jau sākotnēji var būt stipri augstāks par Džošua, ar piebildi, ka Usiks spēj parasti to tempu ne tikai turēt, bet pat kāpināt cīņas otrajā daļā, kur citiem temps parasti krītas.

     [+] [-]

, 2021-07-21 15:46, pirms 2 nedēļām
ŠĪ varētu būt gadsimta cīņa!!

     [+] [-]

, 2021-07-22 10:13, pirms 2 nedēļām
zaxx rakstīja: ŠĪ varētu būt gadsimta cīņa!!
Nē nu ja Usiks noliks gar zemi Džošua, tad jau jā

Tas gan ir maz ticams, jo jaudas viņam būs mazāk nekā Klichko, augumā arī īsāks, svarā vieglāks, reach arī mazāks