Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Brieža un Okolija iepriekšējo pretinieku cīņā Mannam droša uzvara

Rolands Eliņš

Brieža un Okolija iepriekšējo pretinieku cīņā Mannam droša uzvara
Arturs Manns. Foto: REUTERS/Ints Kalnins/Scanpix

Sestdienas vakarā Vroclavā, Polijā, Vācijas bokseris Arturs Manns pēc punktiem droši pārspēja poli Nikodemu Ježevski

Arturs Manns (18-2) oktobrī Rīgā izaicināja Mairi Briedi cīņā par IBF titulu. Viņš pie šīs cīņas tika pēc tam, kad Briedim neizdevās atrast citu pretinieku cīņas aizvadīšanai rudenī, un Briedis izcīnīja dominējošu uzvaru trešajā raundā.

Nikodems Ježevskis (20-2-1) arī nesen bija ticis pie augsta līmeņa cīņas – viņš 2020. gada izskaņā Anglijā cīnījās pret Lorensu Okoliju, piekrītot aizvietot tobrīd ar Covid-19 saslimušo Kšištofu Glovacki. Ježevskis Okolijam zaudēja bez variantiem jau otrajā raundā.

Viņu savstarpējā cīņa tika sarīkota Vroclavā, un šīs cīņas likme bija zemāka līmeņa tituls – IBO starpkontinentālā čempiona tituls. Tika aizvadīti visi desmit raundi, un tiesneši pārliecinoši par uzvarētāju atzina Mannu (96:94, 97:93 un 98:92).

Pirms šīs cīņas Ježevskis "BoxRec" krūzeru rangā atradās nedaudz priekšā Mannam (31. vieta pret 36. vietu), taču tagad, protams, sagaidāma situācijas mainīšanās.

Izmantotie resursi:
MANN WYGRAŁ NA PUNKTY Z JEŻEWSKIM