Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Miris Floida Meivezera tēvocis un bijušais pasaules čempions boksā

Miris Floida Meivezera tēvocis un bijušais pasaules čempions boksā
Rodžers Meivezers. Foto: PA/Scanpix

17. martā 58 gadu vecumā miris Rodžers Meivezers, kurš bija tēvocis un treneris profesionālajā boksā neuzveiktajam un Atlantas olimpisko spēļu bronzas medaļniekam Floidam Meivezeram.

Rodžers Meivezers savulaiks pats bija profesionāls bokseris. No 1981. līdz 1999. gadam viņš aizvadīja 72 cīņas, izcīnīdams 59 uzvaras un 13 reizes zaudēdams.

Viņam no 1983. līdz 1984. gadam piederēja Pasaules Boksa asociācijas (WBA) tituls otrajā vieglajā svarā, bet no 1987. līdz 1989. gadam - Pasaules Boksa padomes (WBC) tituls otrajā pusvieglajā svarā.

Tuvojoties karjeras beigām, Rodžers pievērsās tolaik uzlecošās zvaigznes Floida Meivezera trenēšanai. "Mans tēvocis bija viens no svarīgākajiem cilvēkiem manā dzīvē gan ringā, gan ārpus tā," teica Floids. "Rodžers bija izcils čempions un viens no labākajiem treneriem boksā. Diemžēl viņa veselība pēdējos gados pasliktinājās, tomēr tagad viņš var būt mierā."

Izmantotie resursi:
https://www.cbssports.com/boxing/ne...