[+] [-]
Komentārs par 1. attēlu
Ernesto K1 rakstīja: ja es nezinātu, kas viņš ir padomātu, ka kaut kāds resnītis nāk arā bilde neizdevusies
+7 [+] [-]
Komentārs par 23. attēlu
apjuns rakstīja: Tiesnesis: nesit balto, nesit balto vinji smird!!! Hejs: man poh.. ieniistu baltos!!!
+2 [+] [-]
Komentārs par 12. attēlu
+1 [+] [-]
Komentārs par 25. attēlu
-1 [+] [-]
Komentārs par 6. attēlu
-4 [+] [-]
asais4444 rakstīja: Skaists sitiens!!! Tiešām laba bilde.
hahah kas tas ir pa pretinieku,ja tas ir pretinieks es esmu britinija spirsa ????? D :
+4 [+] [-]
zanessa rakstīja: kā šādā sporta veidā var būt kaut kas skaists. piedodiet, bet šausmīgi un drausmīgi
Komentārs par 20. attēlu
Komentārs par 21. attēlu
TOMINS91 rakstīja: wow tiesnesis nedaudz iesvīdis
Helmuts Rodke: starta uzrāviena guru
Boksa pasaule gatavojas jaunai izrādei: Fjūrijs jaunākais pret spēkavīru Holu
Džošua uzskata, ka arī nākamajai Usika cīņai jābūt pret Verhovenu
LOK apstiprina vadlīnijas attieksmē pret agresorvalstu sportistiem
Cīnies vai zaudē jostu – Usikam pasaules čempiona tituls būs jāaizstāv pret vācieti
Klausītava | Boksa Nagla: Sandis Kleins un Valdis Valters
″Tas nav loģiski.″ Verhovens par skandalozo zaudējumu Usikam
"Kaķa spēlēšanās ar peli." Vai kikboksa leģenda pārsteigs Usiku un boksa pasauli?
Video: "(Bez)maksas sports": valsts prēmijas sportistiem - cik godīgs ir likums?
″Tu nogalināji mūsu draugu.″ Aleksejevs no bērnības traumas līdz Latvijas boksa līderim
[+] [-]
Komentārs par 1. attēlu
ja es nezinātu, kas viņš ir padomātu, ka kaut kāds resnītis nāk arābilde neizdevusies
[+] [-]
Komentārs par 1. attēlu
labi, ka vismaz nesāki murgot par sai babu!+7 [+] [-]
Komentārs par 23. attēlu
tu neesi normāls+2 [+] [-]
Komentārs par 12. attēlu
Skaists sitiens!!! Tiešām laba bilde.+1 [+] [-]
Komentārs par 25. attēlu
wow tiesnesis nedaudz iesvīdis[+] [-]
-4 [+] [-]
Komentārs par 12. attēlu
kā šādā sporta veidā var būt kaut kas skaists. piedodiet, bet šausmīgi un drausmīgi[+] [-]
Komentārs par 6. attēlu
Divkaarteejs smagsvaru cempions[+] [-]
Komentārs par 6. attēlu
Jā zēniņ .. pats sevi šoreiz esi pataisījis par Britniju Spiirsu+4 [+] [-]
Komentārs par 12. attēlu
šausmīgi un drausmīgi tas ir Tev .. bet tūkstošiem un miljoniem bokss ir skaists un šausmīga, drausmīga šķiet daiļslidošana[+] [-]
Komentārs par 20. attēlu
ķipa nebija pa pakausi?![+] [-]
Komentārs par 21. attēlu
Ja ilgi skatās uz Heja galvu/pleciem, sāk sāpēt acis[+] [-]
Komentārs par 25. attēlu
Tas jau no Heja tek lejā