Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Portlendas "Trail Blazers" prezidents pametīs amatu pēc deviņu gadu darba

Agris Suveizda

Portlendas "Trail Blazers" prezidents pametīs amatu pēc deviņu gadu darba
Kriss Makgauens. Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas komanda Portlendas "Trail Blazers" pavēstījusi par gaidāmajām pārmaiņām vadības apcirkņos.

Līdzšinējais organizācijas prezidents un izpilddirektors Kriss Makgauens pēc deviņu gadu darba nolēmis atkāpties no amata, un 26. novembrī par jauno Portlendas "Trail Blazers" prezidentu kļūs Diveins Henkinss, kurš organizācijā strādā kopš 2013. gada un kurš pašlaik ieņem komercdirektora un izpildviceprezidenta amatus. Makgauena un Henkinsa vadībā būtiski uzlabojušies "Trail Blazers" rādītāji biļešu pārdošanas, sponsorlīgumu atribūtikas, ēdināšanas, digitalizācijas un citu biznesa segmentu rādītāji.

Makgauens atvadu runā nepaskaidroja aiziešanas iemeslus un nekomentēja, vai tam ir kāda saistība ar organizācijas iekšienē uzsākto izmeklēšanu pret basketbola operāciju prezidentu Nīlu Olšiju, kurš tiek vainots par nepatīkamas darba atmosfēras radīšanu un uzvedības pārkāpumiem pret darbiniekiem.

Portlendas "Trail Blazers" ar sešām uzvarām un septiņiem zaudējumiem pašlaik ieņem devīto vietu Rietumu konferencē. Komanda astoņas sezonas pēc kārtas tikusi izslēgšanas spēlēs, vienreiz iekļūstot arī konferences finālā, bet divās iepriekšējās sezonās Portlenda izstājās jau pirmajā kārtā.

Izmantotie resursi:
https://www.nba.com/blazers/trail-b...