+1 [+] [-]
[+] [-]
Demar rakstīja: Lūk viens galīgi sašutis fans: http://www.youtube.com/watch?v=G6FtAfUHJ9Q
Demar rakstīja:
-1 [+] [-]
Pārkers ar ASVEL parakstījis vēsturisku galvenā trenera līgumu Francijā
"Thunder" notur Hārtenšteinu ar jaunu 75 miljonu līgumu
"Bulls" jaunpienācējs Vilsons: "Sagaidu, ka kļūšu par sezonas labāko debitantu"
"Pistons" maiņas darījumā iegūst vienu no NBA precīzākajiem tālmetienu speciālistiem
Apskatnieks: Porziņģis drīzumā pagarinās līgumu ar "Warriors"
Viljamss paliek "Suns", pagarinot līgumu uz trim gadiem
Kristaps Valters: "Porziņģa laiks Latvijas izlasē ir praktiski beidzies"
Sekss, miegs un disciplīna: "Knicks" īpašnieka Dolana neparastā recepte NBA titulam
Bransons raksta vēsturi un kļūst par finālsērijas MVP
Bārklijs paziņo, ka "Spurs" ir dumjākā basketbola komanda civilizācijas vēsturē
[+] [-]
Psc
[+] [-]
+1 [+] [-]
Nenormāli rēcu
Ir jau arī normāli spēlētāji, kuru spēle man piem. tīri labi simpatizē, kā N. Robinsonam un Kraufordam
-1 [+] [-]
patika kaa P. Jūings speleja...Spriivels...
-1 [+] [-]
[+] [-]