Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Kozlovskis tiesās Vasaras līgā, Timma cīnīsies par vienu miljonu TBT turnīrā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Kozlovskis tiesās Vasaras līgā, Timma cīnīsies par vienu miljonu TBT turnīrā
Mārtiņš Kozlovskis. Foto: FIBA

Latvijas tiesnešu izveidotā ''Facebook'' lapa informē, ka FIBA kategorijas tiesnesis Mārtiņš Kozlovskis būs viens no pieciem FIBA soģiem, kuriem šajā vasarā dota iespēja tiesāt jūlijā notiekošos NBA Vasaras līgas mačus. Savukārt Jānis Timma jūlija beigās ''Eberlein Drive'' sastāvā piedalīsies ''The Basketball Tournament'', kur uzvarētāju komanda balvā iegūst vienu miljonu dolāru.

No 7. līdz 17. jūlijam Lasvegasā notiks NBA Vasaras līga, kurā otro reizi tiesāt tiks kāds no Latvijas tiesnešiem. Ja 2013. gadā šādu iespēju saņēma Oļegs Latiševs, tad šogad Mārtiņš Kozlovskis būs viens no pieciem tiesnešiem no FIBA, kuram dota šāda iespēja.

Lasvegasā plānotajā NBA Vasaras līgā piedalīsies visas 30 līgas komandas. Bez spēļu tiesāšanas tiesnešiem notiks arī semināri un citas nodarbības. Kā norāda basketbola tiesnešu izveidotā ''Facebook'' lapa, tad Kozlovskis šobrīd cītīgi apgūst NBA noteikumus, lai veiksmīgi iekļautos darbā ar NBA kolēģiem.

Pagaidām nav zināms, vai NBA Vasaras līgā piedalīsies kāds no Latvijas basketbolistiem. Šonedēļ Orlando ''Magic'' paziņoja Vasaras līgas sastāvu, kurā nebija iekļauts Jāņa Timmas vārds. 15. jūnijā gan tika ziņots, ka Timma šajā vasarā spēlēs ''The Basketball Tournament'' jeb TBT. Viņš iekļauts ''Eberlein Drive'' komandas sastāvā, kura turnīru sāks 22. jūlijā, savukārt uzvarētājs tiks noskaidrots 2. augustā. Turnīrs notiks devīto reizi un uzvarētāji iegūs apjomīgu naudas balvu viena miljona ASV dolāru vērtībā. Vairāk par turnīru var uzzināt ŠEIT.

Interesi par spēlēšanu Vasaras līgā izrāda Rodions Kurucs, kurš nesen lauza līgumu ar Belgradas ''Partizan''. Zināms, ka šajā vasarā viņš bijis uz īsu nometni Toronto ''Raptors'' klubā, bet vienība vēl nav paziņojusi tās sastāvu Vasaras līgai. Ari Anžejs Pasečņiks izlases mediju dienā atklāja, ka piedāvājuma gadījumā spēlētu Vasaras līgā, taču vēlētos to tādā komandā, kas par viņu interesējas ne tikai Vasaras līgas kontekstā.

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/refereeLV/...

  -1 [+] [-]

, 2022-07-03 15:18, pirms 2 mēnešiem
Itkā var teikt ka nolaidies ,ko arī ir izdarījis,kādreiz reāli līkas ka būs NBA ,tāds kuilis ar skilu…Bet kā ir tā ir.Vismaz kautko dara vēl ,cīnās,kas tomēr mazliet pozitīvi!

  +1 [+] [-]

, 2022-07-03 15:34, pirms 2 mēnešiem
Izskatās , ka tas Jeberleinas Draivis ir vēl nožēlojamāk nekā griezt ieleni iekš Big3 ...

  +1 [+] [-]

, 2022-07-03 16:25, pirms 2 mēnešiem
Cik ilgi Timma spēlēs šitajās bomžu līgās, nevis atradīs līgumu, kā visi normāli cilvēki?

     [+] [-]

, 2022-07-03 17:32, pirms 2 mēnešiem
Timmas komandas sastāvs: https://thetournament.com/teams/ebe...

Kā sapratu, turnīrs notiek kā play-off - viens zaudējums un turnīrs galā.

  +1 [+] [-]

, 2022-07-03 17:38, pirms 2 mēnešiem
GangstaReperisTimmijs rakstīja: Cik ilgi Timma spēlēs šitajās bomžu līgās, nevis atradīs līgumu, kā visi normāli cilvēki?
Kuru nopietnu komandu viņš vairāk interesē.

     [+] [-]

, 2022-07-03 20:54, pirms 2 mēnešiem
es ceru bus back europe