Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

Oficiāli atcelti LBL2 un LBL3 izslēgšanas turnīri

Andrejs Siliņš

Oficiāli atcelti LBL2 un LBL3 izslēgšanas turnīri
BK "Jēkabpils" - vienīgā LBL2 komanda, kas šosezon spēlēja bez zaudējumiem. Foto: Foto: L.Irša, bkjekabpils.lv

Tā kā Latvijas valdība koronavīrusa pandēmijas dēļ pagarinājusi ārkārtējo situāciju valstī līdz 12. maijam, Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde, ņemot vērā klubu viedokli, ceturtdien nolēma atcelt "Ramirent" Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) un LBL3 izslēgšanas turnīrus, ziņo basket.lv.

Latvijas basketbola līgu turnīru norise tika apturēta 13. martā, kad stājās spēkā Ministru kabineta lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu. Tobrīd "Ramirent" LBL2 pamatturnīrā nebija izspēlētas divas, LBL3 pamatturnīrā – viena spēle, un to iznākumi nevarēja ietekmēt situāciju apakšgrupu noslēguma tabulā.

Ņemot vērā, ka ārkārtējās situācijas pagarināšanas dēļ vismaz līdz maija vidum nebūs iespējams rīkot ne komandu treniņus, ne basketbola sacensības, lielākā daļa klubu nobalsoja par priekšlikumu atcelt 2019./2020. gada sezonas izslēgšanas turnīrus.

Par "Ramirent" LBL2 Austrumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem kļuva BK "Jēkabpils", par Rietumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem – BK "Jelgava/LLU".

Par LBL3 Austrumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem kļuva BK "Salacgrīva", par Rietumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem – Iecavas "Dartija".

Iepriekš tika atcelts arī LBL izslēgšanas turnīrs elitē, bet par čempioniem nosauca "VEF Rīga".

Izmantotie resursi:
Latvijas Basketbola savienība

  +1 [+] [-]

, 2020-04-09 17:17, pirms 3 gadiem
Starp citu, basket.lv nav taisnība par to, ka vietu sadalījumu pēdējās spēles neietekmētu. RTU, vinnējot Jēkabpili, tiktu garām DSN un būtu play-off

     [+] [-]

, 2020-04-09 17:23, pirms 3 gadiem
Tucka rakstīja: Starp citu, basket.lv nav taisnība par to, ka vietu sadalījumu pēdējās spēles neietekmētu. RTU, vinnējot Jēkabpili, tiktu garām DSN un būtu play-off
Mhm, un kāda ir iespēja, ka RTU vinnētu Jēkabpili?

     [+] [-]

, 2020-04-09 17:55, pirms 3 gadiem
Nu nevar sportā apriori apgalvot kurš vinnēs, kamēr spēle nav notikusi. Basket.lv nav toto kantoris, es vismaz ceru.

     [+] [-]

, 2020-04-09 20:44, pirms 3 gadiem
Jelgava pret Jēkabpili būtu labs fināls...