Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Jokubaitim pozitīvs tests pēc atgriešanās no Francijas, "Žalgiris" pašizolācijā

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Jokubaitim pozitīvs tests pēc atgriešanās no Francijas, "Žalgiris" pašizolācijā
Roks Jokubaitis. Foto: Lietuvos rytas

Kauņas "Žalgira" jaunajam basketbolistam Rokam Jokubaitim pēc atgriešanās no Eirolīgas spēles Francijā reģistrēts pozitīvs PCR tests, sestdien, 31. oktobrī, informē Lietuvas mediji. Pāris dienu laikā tiks veikta atkārtota testēšana – līdz tam brīdim komanda dosies pašizolācijā.

Martina Šillera trenētie “Žalgira” basketbolisti ceturtdien izbraukumā pieveica Riharda Lomaža pārstāvēto Francijas klubu “Lyon Villeurbanne” – 83:74. Jokubaitis viesos jutās slikti un tika nekavējoties nošķirts no pārējās komandas. Viņš nepiedalījās spēlē, nākamajā dienā atsevišķi ceļoja uz lidostu un lidmašīnā uz Viļņu sēdēja 10 metru attālumā no komandas biedriem.

Piektdien pēc atgriešanās Lietuvā komandai tika veikti testi. Visiem spēlētājiem, treneriem un vienības personālam rezultāts bija negatīvs, izņemot Jokubaiti. Puisis sestdienas rītā jutās labi, bez temperatūras. Neraugoties uz to, “Žalgiris” devās pašizolācijā līdz nākamajai testēšanai. Pēc tās kļūs zināms, vai komanda piedalīsies 6. novembra Eirolīgas spēlē pret “Real Madrid”.

Kauņas “Žalgiris” ir ceturtais Lietuvas basketbola līgas klubs, kurš devies pašizolācijā. Piektdien, 23. oktobrī, diviem Klaipēdas “Neptūnas” spēlētājiem tika reģistrēti pozitīvi PCR testi, tādēļ komanda devās 10 dienu pašizolācijā. Pirmais basketbolists 20. oktobrī saaukstējās. Otrajam pirmais tests bija negatīvs, bet nākamais pozitīvs.

Otrdien, 27. oktobrī, divi pozitīvi testi tika reģistrēti Utenas “Juventus” rindās. Trešdien komandai tika veikta atkārtota testēšana, bet ceturtdien kļuva zināms par 11 pozitīviem testiem – inficēto vidū ir deviņi spēlētāji un divi komandas personāla pārstāvji.

Panevēžas “Lietkabelis” testēšanu veica 29. oktobrī. Nākamajā rītā pozitīvi testi tika reģistrēti diviem spēlētājiem. Piektdienas spēle pret Alītas “Dzūkiju” pārcelta uz vēlāku laiku, bet komanda devusies pašizolācijā. Pirmdien paredzēta atkārtota testēšana.

Lietuvas valdība noteica, ka no 30. oktobra līdz 13. novembrim valstī jāievēro stingrāki epidemioloģiskās drošības pasākumi. Iekštelpu pasākumos, tostarp LKL spēlēs, atļauts pulcēties ne vairāk kā 300 cilvēkiem. Divdesmit vienā pašvaldībā, tai skaitā Viļņā, Kauņā un Klaipēdā, noteikts pašizolācijas režīms.

Daudzas spēles pārceltas uz vēlāku laiku. Šajā nedēļas nogalē notiks tikai divas cīņas – Ķedaiņu “Nevežis” sestdien uzņems Viļņas “Rytas”, bet Pasvales “Pieno žvaigždes” svētdien sacentīsies pret “Prienai”.

Izmantotie resursi:
https://bcneptunas.lt/prane%c5%a1im...
Utenos Juventus - Naujienos
Utenos Juventus - Naujienos
Du žaidėjai užsikrėtė COVID-19 – Lietkabelis
R.Jokubaičio COVID-19 testas – teigiamas,...

     [+] [-]

, 2020-10-31 12:49, pirms 8 mēnešiem
9 dienas pagājušas kopš 5 pakas apmeklēja spēli Žalgiris arēnā un šodien ir sasniegta štuka inficēto dienas laikā kā te minēja komentos , ka tā būs. Katrs desmitais ir inficēts šodien😂😂😂