Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Pirms Eirolīgas spēles pozitīvs Covid-19 tests Barcelona līderim Mirotičam

Rolands Eliņš

Pirms Eirolīgas spēles pozitīvs Covid-19 tests Barcelona līderim Mirotičam
Nikola Mirotičs. Foto: EPA/Scanpix

Rolanda Šmita pārstāvētā basketbola kluba „Barcelona” līderis Nikola Mirotičs šovakar spēlē pret „Valencia” nepiedalīsies, jo viņam konstatēta inficēšanās ar Covid-19

„Vēlējos jūs informēt, ka man ir pozitīvs Covid-19 tests,” saviem līdzjutējiem sociālajos tīklos raksta Nikola Mirotičs. ”Diemžēl līdz ar to šodien spēlē nevarēšu piedalīties. Veselības ziņā es jūtos labi, sekoju mediķu norādījumiem. Vēlos novēlēt saviem komandas biedriem veiksmi, atbalstīšu viņus no distances.”

„Barcelona” šovakar aizvadīs Eirolīgas spēli pret „Valencia”. Pie komandas toties atgriezies galvenais treneris Šarūns Jasikevičs, kurš arī bija saslimis ar Covid-19, bet tagad izveseļojies.

Mirotičs ir Barsas rezultatīvākais spēlētājs, pirmajās divās Eirolīgas spēlēs viņš guva vidēji 15.5 punktus un savāca septiņas atlēkušās bumbas. Tikmēr Rolands Šmits Eirolīgā pagaidām ticis pie 4.5 punktiem vidēji spēlē.

Mirotičs ir jau kārtējais Eirolīgas basketbolists, kurš sezonas pirmajās nedēļās saslimis ar Covid-19.

Izmantotie resursi:
https://as.com/baloncesto/2020/10/1...