Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 3

Krievijas izlasei Londonā palīdzēs amerikāniete Bekija Hemona

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Krievijas izlasei Londonā palīdzēs amerikāniete Bekija Hemona
Bekija Hemona ASV himnas laikā
Foto: wnba.com

Krievijas sieviešu basketbola valstsvienībai Londonas Olimpiskajās spēlēs palīdzēs naturalizētā amerikāņu aizsardze Bekija Hemona, apstiprinājis izlases galvenais treneris Boriss Sokolovskis.

Hemona valstsvienībai pirmo reizi tika piesaistīta 2008. gadā, palīdzot Krievijas izlasei izcīnīt bronzas medaļas 29. Olimpiādes spēlēs Pekinā.

Desmit mēnešus vēlāk Hemona pārstāvēja Krieviju trīsdesmit otrajā Eiropas čempionātā Latvijā, sekmējot sudraba medaļu izcīnīšanu. Turnīra ceturtdaļfinālā Hemona guva izšķirošos punktus, palīdzot krievietēm pagarinājumā apspēlēt Latvijas valstsvienību.

“Savu izvēli esam izdarījuši. Šogad Krievijas izlasē turpinās spēlēt Bekija Hemona,” teica Boriss Sokolovskis. “Viņai ir krievu-amerikāņu mentalitāte, viņa mums ir dārga. Meitenes mīl un ciena Bekiju. Viņa vienmēr sitīsies par mums. No otras puses, pat virtuālajā pasaulē, negribētu meklēt leģionāri. Mums ir diža valsts. Varam sagatavot spēlētājas visās pozīcijās. Krievijā ir gan mazie, gan ātrie, gan gudrie, gan garie. Vienkārši vajag viņus laikā atrast un apbružāt. Tiem pašiem amerikāņiem ir divi vārdi “clever” un “smart”. Lūk, lietu uztverē mums nav līdzīgu. Pie mums nāk ārzemju treneri un saka, “Puiši, jūs varat valdīt basketbola pasaulē!””

Sokolovskis vairākas sezonas strādāja vienā no vadošajiem Krievijas vīriešu klubiem, Kazaņas “Unics”. Strādājot sieviešu basketbolā, notikušas izmaiņas viņa raksturā, atzīst treneris.

“Esmu iemācījies piedot,” teica Sokolovskis. “Pat vīriešiem, kuri rīkojušies nepareizi. Kad kļuvu par sieviešu treneri, praktiski pārstāju lietot vārdu “vecenes” pat iespaidīgākajās vīriešu kompānijās. Tātad meitenes padara mūs labākus.”

“Viens no maniem paziņām saka, ka visas sievietes savaldzināt nevar, taču uz to jātiecas. Jācenšas saprast meitenes, lai cik grūti tas nebūtu. Piemērs. Meitene uz treniņu atnāk ar piepampušu seju. Pirmā doma - aha, pārkāpusi režīmu. Un tikai pēc tam sapratu, ka iemesls bijis sieviešu asaras. Tāpēc nekādā gadījumā nevajag uzbraukt vai, nedod dievs, saostīties ar meitenēm. Jāciena sievietes tiesības būt sievietei, saprast, ka pēc vājību izpausmēm viņas ir spējīgas paveikt varenas lietas.”

Izmantotie resursi:
Борис Соколовский: «Нужно следить за...

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2012-03-12 19:21, pirms 11 gadiem
Tik lielai valstij jau nu vajadzēja iztikt ar savējiem ,bet laikam tā gribas medaļas ,ka laikam nevar.Futzālā pat EČ krievijas izlasē laikam četri brazīļi spēlēja,ari futbola izlasē 90 gados 40% sastāva veidoja ukraiņi.

  +4 [+] [-]

, 2012-03-12 19:38, pirms 11 gadiem
Kā viņi paši saka "veļikaja strana!"
smiekli nāk!

  -2 [+] [-]

, 2012-03-12 19:56, pirms 11 gadiem
Pie mums nāk ārzemju treneri un saka, “Puiši, jūs varat valdīt basketbola pasaulē!

Velu veiksmi!

  +2 [+] [-]

, 2012-03-12 20:04, pirms 11 gadiem
tas krievijai būs labs pastiprinājums

  +5 [+] [-]

, 2012-03-12 20:43, pirms 11 gadiem
topmodele

  +3 [+] [-]

, 2012-03-12 20:45, pirms 11 gadiem
jāņem

  +5 [+] [-]

, 2012-03-12 23:22, pirms 11 gadiem
fetrda rakstīja: topmodele
Muciņas tipa ''topmodele'', simptātiska.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja