Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:721, Did:0, useCase: 3

Foto: Pirmais Eurobasket2015 nopelnītais grozs uzstādīts Teikas vidusskolā

2015. gada Eiropas basketbola čempionāta grupas turnīra veiksmīga sarīkošana Rīgā ne tikai nostiprinājusi Latvijas starptautisko autoritāti, devusi ievērojumus ieguvumus valsts ekonomikai, bet arī palielinājusi Latvijas Basketbola savienības iespējas atbalstīt ilgtermiņa attīstībai svarīgus projektus. Kā lēma LBS valde, daļa EuroBasket2015 sarīkošanā gūtās peļņas tiks izmantota, lai palīdzētu LBS biedriem uzstādīt grozus brīvdabas laukumos. Pirmais uzstādīts Rīgas Teikas vidusskolas sporta laukumā. Atklāšanā piedalījās skolas vadība, bērni, basketbola treneri un viesi no ārvalstīm.

     [+] [-]

, 2016-07-07 23:21, pirms 6 gadiem
Viss jau ir labi, grozi ir vajadzīgi, taču vizuāli izskatās ne pārāk kvalitatīvi. Nedaudz varbūt pat nepraktiski. Tā metāla apmalīte kas ar kniedēm piekniedēta bojā bumbas. Ja par perimetru vēl varētu pieciest, tad tieši virs stīpas tā noteikti traucē. Interesanti kurš izvēlas kādus tieši grozus uzstādīs?