Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:933, Did:0, useCase: 3

OlyBet LBL Zvaigžņu spēle: zināmi brāļu konkursa finālisti

Ventspilī notiekošās OlyBet LBL Zvaigžņu spēles Sportland metienu konkursa finālā startēs Māris Gulbis (BK “Ventspils”) un Mārtiņš Gulbis (“Barons kvartāls”), kuri priekšsacīkstēs guva 28 punktus, Artūrs Ausējs (“Liepāja/Triobet”) un Edijs Ausējs (Jelgava U17; VEFLJBL) 27 punkti, kā arī Artis Ate (BK “Ventspils”) un Arnis Ate (“BA Turība”; LBL2) 27. Fināls sāksies plkst.18:25 (LTV7 tiešraide).

Priekšsacīkstēs vēl startēja: Jānis Kaufmanis (“Valmiera/ORDO”) un Edgars Kaufmanis (“Valmiera/ORDO”-2) 18, Gints Antrops (“Ogre/Kumho tyre”) un Jānis Antrops (“BK “Jēkabpils”) 17, Mareks Mejeris un Mārtiņš Meiers (“VEF Rīga”) 17.

Noteikumi vienkārši: minūtes laikā jāiegūst pēc iespējas vairāk punktu, metot no pustālās distances (starp soda laukumu un trīspunktu līniju; precīza metiena vērtība 2 punkti), tālās distances (3 punkti) vai centra līnijas (5 punkti). Metieni no soda laukuma netiks ieskaitīti. Pēc katra izdarītā metiena dalībnieks pats savāc bumbu un to piespēlē partnerim. Metieni jāizdara secīgi, viens pāra dalībnieks nedrīkst mest divas reizes pēc kārtas).

OlyBet LBL Zvaigžņu spēli rīko Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar Ventspils domi un OC “Ventspils”. Norisi atbalsta OlyBet Sports Bar, Lattelecom, Ramirent, Škoda, Sportland, Ventspils miesnieks. Informē LTV7,  Delfi.lv, Draugiem.lv, sportacentrs.com un Basket.lv.

  +1 [+] [-]

, 2017-02-11 16:49, pirms 7 gadiem
Kāpēc nepiedalījās brāļi Šķēles- Armands un Aigars? Komentētāji kaut ko minēja, ka noņemti, bet tas arī viss. Neko sīkāk nepaskaidroja. Domāju, ka bija daļa skatītāju, kuri vēlējās redzēt šo brāļu duetu, tai skaitā arī es.

  +1 [+] [-]

, 2017-02-11 17:16, pirms 7 gadiem
Ieraugot ekrānos Zeltiņu pie komentēšanas , var TV kasti slēgt ārā .

     [+] [-]

, 2017-02-11 17:47, pirms 7 gadiem
avene rakstīja: Kāpēc nepiedalījās brāļi Šķēles- Armands un Aigars? Komentētāji kaut ko minēja, ka noņemti, bet tas arī viss. Neko sīkāk nepaskaidroja. Domāju, ka bija daļa skatītāju, kuri vēlējās redzēt šo brāļu duetu, tai skaitā arī es.
Armandam elkoņa trauma, nedrīkstēja piedalīties.

     [+] [-]

, 2017-02-11 18:28, pirms 7 gadiem
And10 rakstīja: Armandam elkoņa trauma, nedrīkstēja piedalīties.

Jā, tā es sapratu, kad Ošenieks intervēja Armandu. Žēl! Lai saārstē ātrāk un veiksmīgi!