Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2978, Did:0, useCase: 3

Lasmanis: "Esam ļoti bīstami un perspektīvi, lai kvalificētos olimpiskajām spēlēm"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Lasmanis: "Esam ļoti bīstami un perspektīvi, lai kvalificētos olimpiskajām spēlēm"
Kārlis Pauls Lasmanis. Foto: FIBA

Olimpiskais čempions 3x3 basketbolā Kārlis Lasmanis cer, ka jau pirmajā kvalifikācijā izdosies tikt uz 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm. Par to vēsta Ventspils pašvaldība.

Kā jau ziņots, 2021. gada Tokijas olimpiskajās spēlēs Latvijas 3x3 basketbola komanda (Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš) izcīnīja zeltu.

Lasmanis uzsver, ka 2023. gada nozīmīgākās sacensības būs Eiropas čempionāts un pasaules čempionāts, bet vissvarīgākā ir kvalifikācija olimpiskajām spēlēm. "Būtu ļoti labi, ja mēs jau pirmajā kvalifikācijā kvalificētos olimpiskajām spēlēm, lai pēc tam mazāk stresa. Ja mēs netiekam no pirmās kvalifikācijas, tad mums ir vēl viena iespēja otrajā kvalifikācijā. Tas arī būs svarīgākais, uz ko būtu visas sezonas garumā jākoncentrējas," atzīst 3x3 basketbolists. "Protams, motivācija ir, lai mēs uzvarētu pēc iespējas vairāk, bet, kā saka, kādreiz sevi ir gudrāk pasaudzēt, lai būtu attiecīgi labākajā formā svarīgākajos turnīros."

Jārēķinās ar to, ka Krūmiņam un Čavaram patlaban jau ir attiecīgi 37 un 36 gadi.

Sarunā ar Sportacentrs.com portālu Agnis Čavars pauda, ka Parīzes olimpisko spēļu sakarā skaidrs lēmums jāpieņem februārī.

Kārlis Lasmanis: "Pagaidām grūti kaut ko prognozēt, jo mums tikko ir beigusies sezona. Februārī sanāksim kopā un runāsim, tad arī vairāk varēsim vērtēt. Bet mēs vēl joprojām esam viena no "top" komandām, tā kā izredzes ir gan mums, gan pārējiem. Es pat teiktu, ka mēs esam ļoti bīstami un perspektīvi, lai kvalificētos olimpiskajām spēlēm."

Parīzes OS vīriešu turnīrā piedalīsies tikai astoņas komandas. Trīs ceļazīmes iegūs trīs valstis pēc FIBA federāciju ranga 2023. gada 1. novembrī (Latvija tajā ir septītajā vietā), punktu izteiksmē ļoti tālu no pirmā trijnieka. Atlikušās piecas vietas tiks sadalītas trijos kvalifikācijas turnīros.

Izmantotie resursi:
ventspils.lv

     [+] [-]

, 2022-12-23 23:55, pirms 2 gadiem
Viņš vaitad nav Kārlis Pauls Lasmanis ?!

  -1 [+] [-]

, 2022-12-24 00:52, pirms 2 gadiem
parasti sadas runas apstajas pie aplauziena un os nebus MAKE MY WORDS!

  +3 [+] [-]

, 2022-12-24 01:34, pirms 2 gadiem
Two goats one Champion rakstīja: parasti sadas runas apstajas pie aplauziena un os nebus MAKE MY WORDS!
Pirms Tokijas tieši tāpat runāja (un pat vēl vairāk) un viss notikās. Un vispār būtu dīvaini, ja olimpiskajiem čempioniem attiecībā uz šo būtu kādas citas domas. Citas domas te nemaz nedrīkt būt!

     [+] [-]

, 2022-12-24 01:55, pirms 2 gadiem
Two goats one Champion rakstīja: parasti sadas runas apstajas pie aplauziena un os nebus MAKE MY WORDS!
*irdēj *annā...ko tad citu olimpiskajiem čempioniem teikt?!
Manuprāt, viņiem jātrenējās uz 120%(arī nauda to atļauj) un jāpierāda, ka tāda maza valsts, kā Latvija, vispasaules populārā sporta veidā var cīnīties par nākamo OČ titulu. Turu īkšķus!!!

  -2 [+] [-]

, 2022-12-24 07:53, pirms gada
Ja tādi mērķi, tad jābeidz niekoties ar totalizatoru laukumā.

     [+] [-]

, 2022-12-24 14:57, pirms gada
Two goats one Champion rakstīja: parasti sadas runas apstajas pie aplauziena un os nebus MAKE MY WORDS!
"make"? wait tad nav "Mark my words" tas izteiciens...