"Noskaņojums ir labs, viss rit pēc plāna. Spēlētāji strādā ar lielu atdevi un entuziasmu, par ko treneri ir ļoti pateicīgi. Vienīgi Helmanis ir apslimis. No sākuma likās, ka apaukstēšanās nav nopietna, bet vēlāk izrādījās, ka viņam nāksies izlaist nākamo nedēļu. Tātad, arī turnīru Tallinā," tā par jaunāko par un ap izlasi sacīja Kārlis Muižnieks. Gaidāmo turnīru Igaunijā treneris raksturoja kā noderīgu pārbaudes turnīru: "Komandas būs laba līmeņa Eiropas izlases, Ukraina un Ungārija gandrīz tika uz Eiropas čempionātu, bet Igaunija pagājušajā gadā atlases turnīrā uzvarēja Horvātiju. Gatavība visām trīs komandām būs labāka nekā Latvijas izlasei, jo jau augustā tām būs kvalifikācijas čempionāts, kur izspēlēs vienu vietu uz Eiropas čempionātu. Uz gaidāmajām spēlēm skatāmies kā uz draudzības un pārbaudes spēlēm, bet svarīgi ir arī nostiprināt uzvarētāju garu. Centīsimies labi nospēlēt."
Latvijas izlase pašreiz aizvada treniņnometni Valmierā, kur treniņi notiek trīs dienas un tām seko viena brīvdiena. Muižnieks ir apmierināts ar izlases uzņemšanu Valmierā: "Viņi ir pretimnākoši, zāle ir nodota mūsu rīcībā, ēdināšana un viesnīca ir laba."
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze
Izmantotie resursi:
Radio SWH
Citāts:
Publicējis puramuk
Cig vinsh peedeejaa ECH iemeta trulus??!!!
3
p.s. 4400!