Māris Ļaksa: "Pagaidām es neko daudz par savu jauno komandu nezinu, taču esmu spēlējis pret viņiem pagājušajā sezonā. Vienošanās tika panākta diezgan ātri. Šī ir laba iespēja man palikt Grieķijā un spēlēt vienā no labākajiem čempionātiem Eiropā. Mans mērķis ir palīdzēt "Olympia", kā arī pašam uzlabot savu meistarību. Pagājušā sezona bija adaptācijai un sagatavošanai nākamajai sezonai. Savukārt šogad man būs iespēja piedalīties treniņu procesā jau no paša sākuma, kas ļaus man spēlēt augstākā līmenī. Es zinu, ka komandas mērķi ir citādāki nekā pagājušajā sezonā, bet es domāju, ka varēšu gūt sekmes jaunajos apstākļos."
Saistītais raksts:
Ļaksa paliek Grieķijā
Izmantotie resursi:
www.olympiabc.gr