Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:215, Did:0, useCase: 3

"Trelleborg" uzvar bez cīņas un izvirzās līderpozīcijās

Andrejs Siliņš

"Trelleborg" uzvar bez cīņas un izvirzās līderpozīcijās
Foto: AFP/Scanpix

Svētdien, 27. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas piektās kārtas spēles Liepājas biznesa centra kausā telpu futbolā. Uzvaru gājienu turpina „Trelleborg” komanda, kuriem šoreiz uzvara tika pat bez cīņas, jo uz spēli neieradās viņu pretinieki „Meta-Plast/Baltic Rim” futbolisti.

Piektā spēļu kārta sākās ar divu nesamierināmu pretinieku cīkstēšanos – „Lesjofors” pret iepriekšējā gada čempioniem „Jensen Metal”. Līdz šim nedaudz veiksmīgāk bija darbojušies „Lesjofors” futbolisti, kuri pirmajās četrās spēlēs bija izcīnījuši uzvaras. Savukārt, „Jensen Metal” rēķinā bija trīs uzvaras četrās spēlēs, līdz ar to, uzvara šajā mačā bija ārkārtīgi nepieciešama, lai turpinātu cīņu par čempiona titula aizstāvēšanu. Spēle kopumā aizritēja ļoti līdzīgi un uzvarētājs tika noteikts tikai mača beigās, kur nedaudz veiksmīgāki bija „Jensen Metal” futbolisti (2:1), tādējādi turnīra tabulā pakāpjoties vienu vietu augšup – 2. pozīcijā.

Otrajā spēlē pašreizējie līderi „Trelleborg” tika pie kārtējā panākuma, šoreiz tā īsti pat „neiesvīstot”, jo komanda „Meta-Plast/Baltic Rim” uz spēli tā arī neieradās, tādējādi piešķirot tehnisko zaudējumu ar 0:5. Vēl šajā dienā „Silkeborg” ar rezultātu 10:2 sagrāva „Interspiro”, bet pēdējā spēlē „Caljan Rite-Hite” izcīnīja savu pirmo uzvaru čempionātā pār „Kohsel/AE Partner” komandu ar rezultātu 8:1.

Sestās kārtas spēles tiks aizvadītas jau 3. jūnijā. Pirmajā spēlē laukumā dosies „Meta-Plast/Baltic Rim” un „Jensen Metal” komandas, bet otrajā spēlē „Silkeborg" centīsies turpināt savu pakaļdzīšanos līderiem, šoreiz sacenšoties ar vienu no čempionāta vājākajām komandām „Kohsel/AE Partner”. Vēl šajā dienā „Interspiro” mērosies spēkiem ar „Caljan Rite-Hite”, bet pēdējā kārtā būs saldais ēdiens –„Trelleborg” pret „Lesjofors”. Spēles sāksies nedaudz vēlāk kā ierasts - no pulksten 11:45.

Spēļu rezultāti (27. maijs):

"Jensen Metal" - "Lesjofors" 2:1
"Trelleborg" - "Meta-Plast/Baltic Rim" 5:0
"Silkeborg" - "Interspiro" 10:2
"Caljan Rite-Hite" - "Kohsel/AE Partner" 8:1

Spēļu kalendārs (3. jūnijs):

11:45 "Meta-Plast/Baltic Rim" - "Jensen Metal"
12:30 "Kohsel/AE Partner" - "Silkeborg"
13:15 "Interspiro" - "Caljan Rite-Hite"
14:00 "Lesjofors" - "Trelleborg"

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs