Porziņģis rezultatīvs un produktīvs, Bostona turpina uzvarēt izbraukumā
Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) čempione Bostonas "Celtics" izbraukumā ar 138:129 apspēlēja Čikāgas "Bulls", viesos tiekot pie devītās uzvaras desmit mačos. Kristaps Porziņģis bija produktīvs – 25 minūtēs 21 punkts.
• Kristaps Porziņģis devās starta pieciniekā, bet pēc savainojuma turpina spēlēt ar minūšu ierobežojumiem. Vienradzis laukumā pavadīja 25 minūtes, kuru laikā iemeta 21 punktu (1p – 5/7, 2p – 5/6, 3p – 2/5), izcīnīja astoņas atlēkušas bumbas zem sava groza, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, trīs reizes pārkāpa noteikumus un dueli pabeidza ar +/- rādītāju +7.
Porziņģis gets the scoring started from deep 👌 pic.twitter.com/N9GM1h60FH
— NBA TV (@NBATV) November 30, 2024
• Latvietim tā bija sezonas otrā spēle pēc vasaras operācijas. Iepriekšējā mačā viņš 23 minūtēs iemeta 16 punktus. Ar Porziņģi ierindā Bostonas "Celtics" izcīnījusi divas uzvaras divās spēlēs.
• Čikāgā rezultatīvākais ar 35 punktiem bija Džeisons Teitums, kura kontā arī 15 atlēkušās bumbas. "Celtics" izmantoja astoņu spēlētāju rotāciju, un produktīvs bija arī rezervists Peitons Pričards – viņš 29 minūtēs iemeta 29 punktus. Pričards realizēja septiņus no 11 tālmetieniem.
• Austrumu konferences kopvērtējumā septiņas uzvaras pēc kārtas izcīnījusī Bostona ieņem otro vietu ar bilanci 16-3. Priekšā atrodas tikai Klīvlendas "Cavaliers" (17-3). Toties izbraukumā "Celtics" pieder NBA labākā bilance (9-1).
• Bostona nākamo spēli aizvadīs tieši izbraukumā un tieši pret "Cavaliers". Austrumu labākās komandas duelēsies naktī uz pirmdienu, 2. decembrī, pulksten 1:00 pēc Latvijas laika.
• Bostonas un Čikāgas spēle norisinājās arī NBA kausa ietvaros. Tur "Celtics" ir 3-1 bilance, bet grupas otrā vieta aiz Atlantas "Hawks". Vajadzīgie iznākumi citās spēlēs var dot wild card vietu.
Skaties NBA spēles un citus sporta notikumus Go3 Sport kanālos un Go3 televīzijā!
KP normāli nospēlēja savas minūtes, gaidu gan 30pt spēli, kas cerams jau būs pret Cavs..
BOS nākamajā spēlē jāuzvar CLE un jāieņem 1. vieta līgā