Karijs izglābj "Warriors" no -20, sērijā 3:0 nokārto arī Čikāga un Klīvlenda
Nacionālajā basketbola asociācijā Goldensteitas „Warriors”, lai arī atradās krietnos iedzinējos teju visu otro puslaiku, ar Stefena Karija tālmetienu palīdzību izrāva neticamu neizšķirtu un papildlaikā ar 123:119 pārspēja Ņūorleānas „Pelicans”. Čikāgas „Bulls” tikmēr izrāva uzvaru otrajā papildlaikā pret „Bucks” (111:106), trešā uzvara sērijā arī Klīvlendas „Cavaliers”.
„Warriors” līderi Stefens Karijs un Klejs Tompsons pirmo puslaiku aizvadīja sev ierastajā līmenī, taču bija spiesti konstatēt, ka, kamēr „Pelicans” salādējuši 63 punktus, neviens viņu komandas biedrs nav guvis vairāk par četriem punktiem, un regulārās sezonas uzvarētāja „Warriors” bija nonākusi iedzinējos ar 11 punktu starpību.
Universālā Entonija Deivisa piemēra vadīti īpaši izcēlās „Pelicans” rezervisti Raiens Andersons un Noriss Kouls, kuri trešajā ceturtdaļā spārnoja vēl vienu Ņūorleānas izrāvienu un palīdzēja panākt jau 89:69. Noslēdzošās ceturtdaļas sākums nemudināja domāt, ka „Warriors” gatavo pēdējo izrāvienu, taču vērtīgu pienesumu sniedza Leandro Barbosa un Šons Livingstons, un ceturtdaļas vidū izdevās veikt izrāvienu 11:2, pievelkot līdz mīnus astoņi, bet, iesākot pēdējo minūti, Dreimonds Grīns bija palīdzējis tikt jau līdz mīnus četri. Karija tālmetiens un Deivisa kļūda soda metienā deva „Warriors” pēdējo iespēju izraut neizšķirtu.
Karijs tālmetienu netrāpīja, taču Moriss Speitss ar atlēkušo bumbu uzbrukumā deva viņam vēl vienu iespēju, un šoreiz Karijs bija precīzs, un neticamā veidā „Warriors” panāca 108:108 un papildlaiku. Tajā turpinājās Karija šovs, un viņš ar tālmetienu un vairākām rezultatīvām piespēlēm nokārtoja „Warriors” uzvaru, tiesa, ne bez intrigas, jo Tompsons pārkāpa noteikumus, dodot „Pelicans” iespēju gan soda metienam, gan uzbrukumam, taču Deiviss savu metienu netrāpīja un zaudēja 119:123.
Karijs spēli noslēdza ar 40 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, trāpot septiņus tālmetienus no 18(!). Tompsonam 28 punkti, bet zaudētājiem Raiens Andersons ar lielisku precizitāti (10/14) guva 26 punktus. Rezultatīvākais gan tāpat bija Deiviss ar 29 punktiem, 15 atlēkušajām bumbām un trim blokiem.
Čikāgas „Bulls” ieradās Milvoki trešās uzvaras meklējumos un vēl pāris minūtes pirms pamatlaika beigām likās, ka uzdevums izpildīts, jo viesi bija vadībā ar +8. Tiesa, "Bucks" paspēja atspēlēties un gandrīz arī izrāva uzvaru, taču gan pamatlaika, gan pirmā papildlaika izskaņā potenciālos uzvaras metienus aizmeta garām. Otrajā papildlaikā „Bulls” izcēlās ar trim pārtvertām bumbām, Deriks Rouzs guva sešus punktus, un Čikāgai tomēr izdevās uzvarēt ar 111:106 un panākt sērijā 3:0.
Tieši Rouzs pamatlaika beigās izglāba „Bulls”, iemetot neizšķirtu nesošo soda metienu, tiesa, otrs sodiņš būtu nesis uzvaru. Rouzam 34 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles, bet 24 punktus pievienoja Džimijs Batlers. Lai noslēgtu sēriju savā labā, Čikāgai jāuzvar vienā spēlē no nākamajām četrām, tāpat kā Klīvlendas „Cavaliers”, kura arī panākusi 3:0 savā labā.
Bostonas "Celtics" turpināja divās iepriekšējās spēlēs iesākto un sagādāja ļoti nopietnu cīņu neapstrīdamajai favorītei „Cavaliers”. Evans Tērners trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pievilka „Celtics” līdz 92:95, taču Klīvlendai divus tālmetienus pēc kārtas iemeta Kevins Lavs, un sensācija izpalika. Lavam kopā seši precīzi trejači un 23 punkti, bet Lebrons Džeimss, kurš cīnījās ne tikai ar Bostonas basketbolistiem, bet arī vietējo līdzjutēju attieksmi, guva 31 punktu un savāca 11 atlēkušās bumbas. Savukārt zaudētāju sastāvā Tērners savus 19 punktus papildināja ar astoņām rezultatīvām piespēlēm un tikpat atlēkušajām bumbām.
NBA play-off, 24. aprīlis
Komandas | Rez. | Rezultatīvākie | Sērijā |
---|---|---|---|
Celtics-Cavaliers | 95:103 | Tērners 19 Džeimss 31 | 0:3 |
Bucks-Bulls | 106:113 2P | Antetokoumpo 25 Rouzs 34 | 0:3 |
Pelicans-Warriors | 119:123 P | Deiviss 29 Karijs 40 | 0:3 |
Izmantotie resursi:
NBA.com
+4 [+] [-]
+4 [+] [-]
+4 [+] [-]
-3 [+] [-]
+3 [+] [-]
+2 [+] [-]
+4 [+] [-]
Rouzs ar riktigs vecis.
+5 [+] [-]
+3 [+] [-]
-2 [+] [-]
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]
+4 [+] [-]
+1 [+] [-]
Jauni puikas sastāvā, jā, apjuka, nezināja, kā nospēlēt... Bet nu ta liec kapāties, liec vākt bumbas, priekš tam jau tas treneris ir komandā...
Bēdīgi, sērijās jau 3-0, tas arī ir viss, ko tās koamndas var parādīt, sīvu pretestību katrā spēlē, bet lai uzvarētu, lai būtu to vienu solīti priekšā, tas ir tas, kad vajag spēcīgus individuālistus... Komanda tad komanda, spēks tas ir, bet savu līderi un turklāt all-star līmenī, vajag katrai komandai, kura grib uzvarēt...
[+] [-]
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
+2 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
-1 [+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]
[+] [-]
+2 [+] [-]
+2 [+] [-]
Es vēl jo projām nesaprotu, kpc 4/4 NOP nespēlēja 18+ sekunžu uzbrukums, bet tā vietā izdomā mest metienus uzbrukuma sākumā un tāpat neiemest. Un atdot ja nemaldos 8-9 OFF rebus vienā ceturtdaļā, tas jau ir par traku. Sērija ir beigusies. 4 vai 5 spēlēs, tas pat ir mazsvarīgi. BEt nu OK, Karijs ar Greenu ar malači - 2atā spēli izvilka.
CHI vs MIL......Milvokī arī tizleņi. 4/4 un 1. OT bija kādas 4 iespējas uzvarēt spēli, bet neizmanto nevienu (gan aizsardzībā, gan uzbrukumā). Diezgan jēli.
CLE vs BOS nav ko daudz teikt- CLE ir daudz labāki un viss.
to, ka BOS/MIL/NOP zaudēs sērijas bija skaidrs jebkuram, bet nu 1 spēli jau nu 1 no šīm 3 komandām bija jāņem. Kāda varbūt 1 paņems, bet līdz 6. spēlei ne1 no šīm 3 komandām netiks.
Šonakt ari 2 must see spēles (Dal vs Hou un jo ipaši SAS vs LAC). Interesanti vai Dalasa un Toronto būs tikpat nevarīgas?
+1 [+] [-]
Pelicans šajā spēlē perfekti izpaudās pieredzes trūkums. Nu lielas komandas nezaudē 12 minūtēs 20 punktu pārsvaru. Protams, var jau gausties, ka tur nenormāli sakrita, taču pretī ir Warriors - ko vēl jūs vēlējāties? Akadēmisku spēli uz groza apakšu?
Trešo neskatījos, nav nekādas intereses tajā sērijā. Galvenais, lai Rouzs ir atpakaļ spēlē, lai austrumos interesantāk.