Vai "Sabres" izdosies izvairīties no sliktākā sezonas sākuma?
"Buffalo Sabres" aizvada vienu no neveiksmīgākajiem sezonas sākumiem kluba vēsturē, taču komanda atrodas tālu no NHL antirekordiem. 1944. gada sezonā "New York Rangers" hokejisti sezonu sāka ar vienpadsmit zaudējumiem pēc kārtas.
Uzreiz pēc lokauta “Sabres” darbība tika asi kritizēta. Komanda sezonu spēja pabeigt ar 21 uzvaru 48 spēlēs, nedaudz apturot kritikas plūdus, taču neveiksmīgais starts rudenī veļ kluba virzienā jaunus pārmetumu viļņus.
Rona Rolstona vīriem pirmo divu vārtu gūšanai vajadzēja 2 stundas, 2 minūtes un 30 sekundes, kamēr kenijiešu gargabalnieks Vilsons Kipsangs pulksteni Berlīnes maratonā apstādināja 53 sekundes vēlāk – 2:03:23, pēc pirmajām trīs spēlēm rakstīja Buffalonews.com apskatnieks Džons Vogls.
Naktī uz trešdienu “Sabres” dubultoja gūto vārtu skaitu, taču tas nepalīdzēja izvairīties no 2-3 zaudējuma papildlaikā pret Floridas klubu “Tampa Bay Lightning”. Arī nākamajās spēlēs pret Kolambusas “Blue Jackets” un NHL čempioniem “Chicago Blackhawks” komanda nav uzskatāma par favorīti.
Tas draud ar sliktāko sezonas sākumu vēsturē, atzīmē Vogls. Savā 43 gadus ilgajā vēsturē “Sabres” divas reizes sāka sezonu ar septiņām neuzvarētām spēlēm pēc kārtas. 1990. gadā komanda startēja ar bilanci 0-4-3, bet deviņus gadus vēlāk cieta par vienu zaudējumu vairāk (0-5-2).
Komandas “Top 6” spēlētāji Kodijs Hodžsons (Cody Hodgson), Drū Stafords (Drew Stafford) un Tailers Eniss (Tyler Ennis) pirmajās trīs spēlēs katrs izdarīja mazāk par 1,7 metieniem. “Mūsu sešiem vadošajiem hokejistiem jāspēlē labāk,” teica Rolstons. “NHL no sešiem labākajiem hokejistiem gaida vairāk. Viņiem jāparāda labs sniegums un jādara to regulāri.”
Kopš bēdīgi slavenā “Rangers” starta 1944. gada sezonā – 11 zaudējumi pēc kārtas – neviena NHL komanda pēc pirmā sezonas iemetiena nav zaudējusi vairāk par septiņām reizēm. Neveiksmju statistiku dala “Chicago Blackhawks” (1947 un 1996), kā arī “Washington Capitals” (1983) komandas.
Pēc sezonas sākuma
Sezonas laikā garākā zaudējumu sērija pieder ASV galvaspilsētas klubam “Capitals” (1975) un Kalifornijas komandai “San Jose Sharks” (1993). Abas vienības savulaik zaudēja 17 spēlēs pēc kārtas. Trešajā vietā sarakstā atrodas ASV pirmās galvaspilsētas komanda “Philadelphia Quakers”, tiesa, “svētceļnieki” 15 neveiksmju sēriju piedzīvoja tālajā 1931. gada sezonā.
Absolūtais zaudējumu rekords izbraukumā – 38 spēles – pieder Kanādas galvaspilsētas klubam “Ottawa Senators”. Otavieši antirekordu sasniedza 1993. gada sezonā, tiesa, viņu sarakstā nav ieskaitītas spēles, kuras tika aizvadītas neitrālos laukumos. Tālu neatpaliek “Washington Capitals” 1975. gada modelis – viesos piedzīvota 37 zaudējumu sērija.
Savās mājās 14 zaudējumus pēc kārtas piedzīvoja “Pittsburgh Penguins” hokejisti. Tādā veidā viņi fanus nespēja iepriecināt 2004. gada sezonā. Vēl četras komandas savā laukumā pamanījušās piedzīvot 11 neveiksmes pēc kārtas – “Boston Bruins” (1925), “Washington Capitals” (1975), “Ottawa Senators” (1993) un “Atlanta Thrashers” (2000).
Bez uzvarām mājās un izbraukumā visilgāk cīnījās “Winnipeg Jets” spēlētāji. Kanādieši izgāzās 1981. gada sezonā, kad 30 spēlēs pēc kārtas nespēja atstāt laukumu ar paceltām rokām (23 zaudējumi, 7 neizšķirti). Mājās 17 reižu pēc kārtas zaudēja vai nospēlēja neizšķirti divas komandas – “Ottawa Senators” (1996) un “Atlanta Thrashers” (2000).
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
-1 [+] [-]
+5 [+] [-]
tas ir kā Medveščaka Čīču var būt NHL pirmās maiņas uzbrucējs, pat labākais snaiperis nhl, bet tikai tad, ja viņam blakus ir Thornton, kurš ir labākajā sportiskajā formā. tas pats Leino bija rezultatīvs Flyeros, jo tur viņam blakus bija Giroux un Hartnell.
tieši tādu dominantu top6 spēlētāju pietrūkst Sabres.
[+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
Ir skaidrs, ka komandā šobrīd notiek paaudžu maiņa, tomēr bifeļiem derētu tā kā savākties...
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]