Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Sestdiena, 6. marts

22:15 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 19. epizode
23:31 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 13. raidījums

Svētdiena, 7. marts

01:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 12"
05:00 Starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības Baltijas aplis 2019
08:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp/Venta 2002
10:45 Raidījums "Veselīga". Mentālā veselība
11:15 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Mogo/LSPA
15:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp/Venta 2002
16:53 LIVE Zviedrijas florbola superlīga vīriešiem: Storvreta - Dalen
19:30 Šodien Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Prizma/IHS
22:15 Šodien Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp/Venta 2002

Pirmdiena, 8. marts

01:00 IFBB Eiropas Fit Model čempionāts 2019
04:45 Starptautiskais horeogrāfu konkurss Best Show 2019
08:00 EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Slovēnija
10:15 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Prizma/IHS
12:45 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Mogo/LSPA
15:15 Latvijas Futbola federācijas 2020. gada laureātu vakars
17:15 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts par eSporta pasauli
18:30 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp/Venta 2002
21:15 Jaunums! Raidījums "Futbolbumbas", 2021. gada 2. epizode
22:45 Zviedrijas florbola superlīga vīriešiem: Storvreta - Dalen

Otrdiena, 9. marts

08:00 Raidījums "Futbolbumbas", 2021. gada 2. epizode
09:30 Zviedrijas florbola superlīga vīriešiem: Storvreta - Dalen
12:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 12. raidījums
13:45 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 13. raidījums
15:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Prizma/IHS
18:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Spānija
20:15 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 20. epizode
21:45 Šodien Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HS Rīga

Trešdiena, 10. marts

08:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 19. epizode
09:15 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Spānija
11:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HS Rīga
14:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp/Venta 2002
16:45 Raidījums "Futbolbumbas", 2021. gada 2. epizode
18:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
21:15 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 19. epizode
22:30 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Prizma/IHS

Ceturtdiena, 11. marts

08:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
10:45 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Prizma/IHS
13:15 Raidījums "Futbolbumbas", 2021. gada 2. epizode
15:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
17:30 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Olimp/Venta 2002
20:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
21:15 Jaunums! Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 14. raidījums
23:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU

Piektdiena, 12. marts

08:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 14. raidījums
09:45 Vasaras Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības peldēšanā
13:30 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
16:15 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Olimp/Venta 2002
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HS Rīga
21:30 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 21. epizode
22:45 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 14. raidījums

Sestdiena, 13. marts

08:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 21. epizode
09:30 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HS Rīga
12:30 LIVE Optibet futbola virslīgas sezonas atklāšana
13:00 LIVE Optbet futbola virslīga: FK Ventspils - Riga FC
15:00 LIVE Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Spartaks (2.puslaiks)
16:00 LIVE Zviedrijas florbola superlīgas spēle
18:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 14. raidījums
20:15 Šodien Optbet futbola virslīga: FK Ventspils - Riga FC
22:30 Šodien Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Spartaks

Svētdiena, 14. marts

08:00 Optbet futbola virslīga: FK Ventspils - Riga FC
10:00 Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Spartaks
12:15 Zviedrijas florbola superlīgas spēle
15:00 LIVE Optibet futbola virslīga: RFS - Valmiera FC
17:15 Šodien Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Olimp/Venta 2002
20:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 14. raidījums
21:45 Optibet futbola virslīga: RFS - Valmiera FC

Otrdiena, 16. marts

17:30 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 22. epizode
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Zemgale/LLU
21:45 Jaunums! "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
23:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 14. raidījums

Piektdiena, 19. marts

17:00 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - Riga FC
19:15 Šodien Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - FC Noah Jūrmala
21:30 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 23. epizode
22:45 Šodien Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HS Rīga

Sestdiena, 20. marts

08:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
09:15 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 23. epizode
10:30 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - Riga FC
13:00 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Ventspils - RFS
15:00 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - FK Metta