Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Par jauno šorttreka izlases direktoru kļūs Modris Liepiņš

Andris Liepa
Andris Liepa

Par jauno šorttreka izlases direktoru kļūs Modris Liepiņš
Modris Liepiņš
Publicitātes foto

Par jauno Latvijas šorttreka izlases direktoru kļūs kādreizējais soļotājs, Tukuma ledus halles direktors un Latvijas Slidošanas asociācijas (LSA) valdes loceklis Modris Liepiņš, portālam Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Pirmdien notika vēl vienas sarunas starp LOK, LSA, Ventspils pilsētu un šorttrekistu Roberto Puķīti, pēc kurām sportists paziņoja par lēmumu arī turpmāk pārstāvēt Latviju.

Puķītis iepriekšējās nedēļās bija sacēlis pamatīgu vētru Latvijas šorttreka sabiedrībā, attieksmes un personīgu nesaskaņu dēļ izsakot vēlmi vairs nepārstāvēt Latviju un pieņemt citas valsts pilsonību. Sākotnēji kategorisko lēmumu Puķītis gan vēlāk mīkstināja, piekrītot dialogam ar Latvijas sporta dzīves vadītājiem, un vakar viņš apstiprināja, ka vairāki ierosinājumi un vēlmes tikušas pieņemtas.

"Vakardienas sarunā, kas ilga vairāk nekā divas stundas bija konstruktīva gaisotne. Rezultāts šobrīd ir apmierinošs, visas puses vienojās par kopēju rīcību kā sportistam turpmāk trenēties," komentēja sarunu dalībnieks Tikmers. "Šodien LSA valdes sēdē skatīs jautājumu par šorttreka izlases direktora pienājumu uzticēšanu Modrim Liepiņam. Līdz ar to konfliktsituācija būs atrisināta."

Kā pauda Tikmers, Liepiņš amatā izvēlēts, jo līdz šim tieši viņam LSA valdē bija atbildība par šorttreku. Puķītis iepriekš bija izteicies, ka jaunā direktora mērķis būs padarīt šorttreka izlasi par vienotu ģimeni un amatā šis cilvēks atradīsies līdz jauna izlases trenera atrašanai, kas varētu notikt pusgada laikā.

23 gadus vecais šorttrekists, kurš Phjončhanas olimpiskajās spēlēs ieguva 11. vietu 1000m distancē, iepriekš Latvijas Televīzijā bija norādījis, ka gatavs palikt izlasē, ja to vairs nevadīs Evita Krievāne, ar kuru viņam ir personīgas nesaskaņas. Kā portālam Sportacentrs.com paskaidroja Latvijas Slidošanas asociācijā, Krievāne gan arī iepriekš oficiāli nemaz nebija izlases galvenā trenere un vienkārši strādāja ar citiem Latvijas vadošajiem šorttrekistiem. Puķītis norādīja, ka Krievāne turpinās savu darbu sporta skolā Jelgavā.

Tikmēr Tikmers tagad šo jautājumu nevēlējās komentēt daudz sīkāk, tomēr arī uzsvēra, ka Krievāne turpinās strādāt Jelgavā ar saviem audzēkņiem. Tā kā tajā grupā ir visa Latvijas izlase, izņemot Puķīti, noprotams, ka viņš varētu arī turpmāk trenēties ārzemēs.

"Panācām to, ka konfliktsituācija ir atrisināta. Būtiskākais ieguvums ir, ka Roberto turpinās pārstāvēt Latviju," piebilda Tikmers.

  +1 [+] [-]

, 2018-03-27 12:31, pirms 4 gadiem
Nu Modža, tagad skatīsimies kā ies ar tām ''ģimenes'' lietām.

  +2 [+] [-]

, 2018-03-27 13:31, pirms 4 gadiem
Principā sanāk, ka Puķītim jābūt labākam par visiem nākamajās lielājās sacensībās, savādāk mīzels vien būs bijis