Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Šorttrekists Bērziņš sezonu iesāk ar 26. un 28.vietu Pasaules kausā

Agris Suveizda

Šorttrekists Bērziņš sezonu iesāk ar 26. un 28.vietu Pasaules kausā
Roberts Krūzbergs (no kreisās) un Reinis Bērziņš. Foto: instagram.com/shorttrackteamlatvia/

LETA. Latvijas šorttrekists Reinis Bērziņš aizvadītās nedēļas nogalē 2019./20.gada sezonu Pasaules kausā (PK) iesāka ar izcīnītu 26.vietu 500 metru distancē, bet divas pozīcijas zemāk izdevās izcīnīt trīs reizes garākā distancē.

Bērziņš 500 metru distancē priekšsacīkšu slidojumā ierindojās trešajā vietā, tā rezultātā viņam cīņa par augstvērtīgām pozīcijām bija noslēgusies. Sportists vēlāk startēja gandarījuma kārtā, kurā tiek sadalītas zemākās vietas. Gandarījuma kārtas ceturtdaļfinālā latvietis ierindojās otrajā vietā savā slidojumā, bet pusfinālā izcīnīta ceturtā pozīcija, kas kopvērtējumā deva 26.vietu.

Tikmēr trīs reizes garākā distancē Bērziņš ceturtdaļfinālā savā slidojumā finišēja septītajā vietā, kas nozīmēja dalību gandarījuma kārtā. Gandarījuma kārtā sportists pusfinālā ieņēma piekto vietu un sacensības noslēdza 28.pozīcijā.

500 metru distancē startēja arī Endijs Vīgants, kuram gan neizdevās labs starts. Sportists priekšsacīkstēs finišēja pēdējais savā slidojumā, bet gandarījuma kārtā viņam neizdevās sasniegt pusfinālu, tādējādi sacensības noslēdzās 42.pozīcijā.

Vīgants startēja arī 1000 metru distancē. Latvietis priekšsacīkstēs savā slidojumā ieņēma otro vietu, bet neveiksmīgais starts gandarījuma kārtā ļāva izcīnīt 40.vietu kopvērtējumā.

Katrā no Pasaules kausa posmiem risinās sacensības četrās individuālajās distancēs - ierastajos 500, 1000 un 1500 metros, kā arī vienā no šīm distancēm notiek vēl otrās sacensības.

Nākamais no kopumā sešiem PK posmiem notiks Monreālā, kurā piedalīsies Vīgants un Bērziņš, bet trešajā un ceturtajā posmā varētu startēt arī brāļi Roberts un Kārlis Krūzbergi.

Izmantotie resursi:
LETA