Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 2

LNSP priekšsēdētāja Anda Čakša. Foto: LTV1 Šodienas jautājums
12

Finansējuma novirzīšanā tiek izvēlētas 20 prioritārās sporta federācijas

Sadalot valsts piešķirto finansējumu 5,4 miljonu eiro apmērā, tiek stiprināts atbalsts bērnu un jauniešu sporta aktivitātēm, kā arī augsto sasniegumu sportistiem un sporta organizācijām. Par papildus 2023. gadā piešķirto līdzekļu sadali konkrētiem mērķiem šodien viedokli pauda Latvijas Nacionālā sporta padome (LNSP).
Baiba Bendika. Foto: AFP/Scanpix
7

LOV ziemas sastāvs: Bendika un Aparjode sudraba sastāvā, Ķibermanis zelta

Šodien, 16. maijā Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) valde nosauca atbalstāmos sportistus LOV „Zelta”, “Sudraba” un “Bronzas” sastāvos 2023./2024. gada sezonai. Salīdzinot ar pagājušā gada sastāvu, no zelta uz sudraba sastāvu noslīdējušas biatloniste Baiba Bendika un kamaniņsportiste Kendija Aparjode, savukārt pagājušajā sezonā nestartējušais bobslejists Oskars Ķibermanis saglabājis vietu zelta sastāvā.
Iveta Tota. Foto: AFP/Scanpix

Ukrainā notiekošā kara dēļ Ungārija atsakās no EČ daiļslidošanā rīkošanas

LETA. Ungārija atteikusies no 2024. gada Eiropas čempionāta daiļslidošanā rīkošanas, trešdien paziņoja Ungārijas Slidošanas federācija.
4

Video: #17 "eXi": ārzemnieks – Latvijas izlases treneris, sarunāto spēļu skandāli

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas 17. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Rīga", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:04:11 – šodien raidījumā;0:04:12 – 0:45:46 – ārzemju treneris pie Latvijas izlases stūres – PAR un PRET;0:47:00 – 0:49:30 – viesošanās veikalā ECCO;0:49:31 – 1:21:48 – sarunātās un nopirktās spēles.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #17 "eXi": ārzemnieks – Latvijas izlases treneris, sarunāto un nopirkto spēļu skandāli
Sofja Stepčenko. Foto: EPA/Scanpix

Daiļslidotāja Stepčenko triumfē ''Wolmar Spring Cup'' sacensībās Valmierā

LETA. Latvijas daiļslidotāja Sofja Stepčenko sestdien Valmierā izcīnīja pirmo vietu "Wolmar Spring Cup" sacensībās.
Foto: Amber Facebook

Latvijas komanda "Amber" PČ sinhronajā slidošanā ierindojas priekšpēdējā vietā

LETA. Latvijas komanda "Amber" Leikplesidā notikušo pasaules čempionātu sinhronajā slidošanā sestdien noslēdza priekšpēdējā, 22.vietā.
Foto: Amber Facebook
1

Latvijas komanda "Amber" PČ sinhronajā slidošanā 22.vietā pēc īsās programmas

LETA. Latvijas komanda "Amber" piektdien ASV pasaules čempionātā sinhronajā slidošanā ieņēma 22.vietu īsajā programmā.
Foto: LOK/Mikus Kļaviņš, Petr Slavik/LBF, Viesturs Lācis / bobslejs.lv, EPA/Scanpix
10

Ziemas sezona beigusies. Pārskats par Pasaules kausos paveikto un iegūto

Ziemas sporta sezona praktiski noslēgusies. Lai arī šis bija pēcolimpiskais gads, kas ieskandina jaunu ciklu (un nozīmīgas pārmaiņas bija arī Latvijas ziemas sporta veidos), interesantu lietu un vērā ņemamu panākumu netrūka. Savelkot galus kopā, atskatāmies uz Latvijas sportistu paveikto Pasaules kausa izcīņās un sezonas lielākajās sacensībās.
Deniss Vasiļjevs. Foto: Reuters/Scanpix

Vasiļjevam 13. vieta pasaules daiļslidošanas čempionātā

LETA. Latvijas pārstāvis Deniss Vasiļjevs sestdien pasaules daiļslidošanas čempionātā Saitamā ieņēma 13. vietu.
Medisona Čoka un Evans Beitss. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix
1

Amerikāņu duets Čoka/Beitss pasaules daiļslidošanas čempionātā uzvar dejās uz ledus

LETA. Amerikāņu duets Medisona Čoka/Evans Beitss sestdien Saitamā pasaules daiļslidošanas čempionātā uzvarēja dejās uz ledus.
Aurēlija Ipolito un Lūks Rasels. Foto: Reuters/Scanpix

Stepčenko 23. vieta pasaules čempionātā, Ipolito un Raselam personīgais rekords

Japānas pilsētā Saitamā tuvojas noslēgumam pasaules čempionāts daiļslidošanā. Latvijas daiļslidotāja Sofja Stepčenko debijas reizē finišēja 23. vietā, bet mūsu ledus deju duets Aurēlija Ipolito/Lūks Rasels šodien ierindojās 27. pozīcijā.
Deniss Vasiļjevs. Foto: EPA/Scanpix
3

Pasaules čempionāta īsajā programmā Vasiļjevs ierindojas uzreiz aiz Top 10

LETA. Latvijas pārstāvis Deniss Vasiļjevs ceturtdien Saitamā pasaules daiļslidošanas čempionātā pēc īsās programmas ierindojas 11. pozīcijā.
Japānas pāris Riku Miura/Riuiči Kihara. Foto: Reuters/Scanpix

Pirmo reizi Japānas duets uzvara Pasaules čempionātā daiļslodošanā

LETA. Pasaules čempioniem daiļslidošanā ceturtdien Japānā pāru konkurencē par kļuva mājinieku duets Riku Miura un Riuiči Kihara, kuri pērnā gada vicečempionu titulu nomainījuši pret goda pjedestāla augstāko vietu.
Sofja Stepčenko. Foto: EPA/Scanpix
2

Stepčenko sasniedz personīgo rekordu un kvalificējas PČ garajai programmai

Japānas pilsētā Saitamā sācies pasaules čempionāts daiļslidošanā. Īsajā programmā Latvijas daiļslidotāja Sofja Stepčenko uzrādīja personīgo rekordu (58.87) un debijas reizē ieņēma 18. vietu, kvalificējoties garajai daļai.
Justīne Zonne priekšā. Foto: AFP/Scanpix
4

Ledus krosa pasaules vicečempione Zonne nav atmetusi cerības par startu OS

LETA. Ekstrēmo sporta veidu pārstāve Justīne Zonne nav atmetusi cerības nākotnē startēt ziemas olimpiskajās spēlēs ledus krosa sacensībās, sarunā ar aģentūru LETA atzina sportiste.
Nikola Fomčenkova. Foto: Oļegs Ņikišins, ISU

Daiļslidotāja Fomčenkova pasaules junioru čempionātu noslēdz 13. vietā

LETA. Latvijas daiļslidotāja Nikola Fomčenkova piektdien Kalgari notiekošajā pasaules junioru čempionātā izvēles programmā ieņēma desmito pozīciju un kopvērtējumā ierindojās 13. vietā.
Nikola Fomčenkova. Foto: Oļegs Ņikišins, ISU

Daiļslidotāja Fomčenkova PČ junioriem pēc īsās programmas ieņem 17. vietu

LETA. Latvijas daiļslidotāja Nikola Fomčenkova trešdien Kalgari notiekošajā pasaules junioru čempionātā īsajā programmā uzrādīja 17.labāko rezultātu un kvalificējās izvēles programmai.
Kamila Valijeva. Foto: AFP/Scanpix
5

WADA pārsūdz Krievijas attaisnojošo spriedumu daiļslidotājas Valijevas lietā

LETA--AP. Pasaules antidopinga aģentūra ir pārsūdzējusi Sporta arbitrāžas tiesā (CAS) Krievijas Antidopinga aģentūras (RUSADA) attaisnojošo spriedumu Krievijas daiļslidotājas Kamilas Valijevas dopinga lietā, otrdien paziņojot, ka pieprasa sportistes četru gadu diskvalifikāciju.
Deniss Vasiļjevs. Foto: AFP/Scanpix
6

Vasiļjevs izcīna otro vietu daiļslidošanas sacensībās Igaunijā

LETA. Latvijas daiļslidotājs un 2022. gada sportists Deniss Vasiļjevs piektdien sacensībās Igaunijā "Tallink Hotels Cup 2023" ierindojās otrajā vietā.
Deniss Vasiļjevs. Foto: AFP/Scanpix

Vasiļjevs sacensībās Igaunijā ir līderis pēc īsās programmas

LETA. Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sacensībās Igaunijā "Tallink Hotels Cup 2023" ir līderis pēc īsās programmas.
Foto: AP/Scanpix
1

Latvijas ātrslidotājas tiek diskvalificētas pasaules junioru čempionāta komandu sprintā

LETA. Latvijas ātrslidotājas Ance Kucina, Patrīcija Elizabete Sniķere un Laura Jankovska svētdien Vācijā tika diskvalificētas pasaules junioru čempionāta komandu sprintā.

Jankovskai ātrslidošanas PČ junioriem 45. vieta 1000 metru distancē

LETA. Latvijas sportiste Laura Jankovska sestdien Vācijā pasaules junioru čempionātā ātrslidošanā ieņēma 45.vietu 1000 metru distancē.
Foto: isu.org

Sniķerei pasaules junioru čempionātā ātrslidošanā 41. vieta 1500 metru distancē

LETA. Latvijas sportiste Patrīcija Elizabete Sniķere piektdien Vācijā pasaules junioru čempionātā ātrslidošanā izcīnīja 41.vietu 1500 metru distancē.
Deniss Vasiļjevs. Foto: AFP/Scanpix
16

Vasiļjevs nedaudz vīlies par EČ un kritizē SOK plānus par Krievijas sportistiem

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs pēc iegūtās piektās vietas Eiropas čempionātā sarunā ar portālu Sportacentrs.com atzina, ka palikusi nepiepildīta sajūta gan slidojuma, gan vietas dēļ. Tāpat viņš atzīmēja, ka pēc gada Latvijas sportista titula iegūšanas izjūt papildus spiedienu uzrādīt labākus rezultātus, kā arī izteica viedokli sakarā ar SOK izskanējušo ieceri par Krievijas un Baltkrievijas sportistu pielaišanu olimpiskajām spēlēm. "Manuprāt, šobrīd to nevajadzētu apsvērt. Man noteikti nebūtu drošības sajūtas par to, ka tas būtu labs solis."
Sofja Stepčenko. Foto: Imago/Lehtikuva/Scanpix
1

Daiļslidotājas Stepčenko trenere: ''Būtu ļoti priecīgas arī par 24. vietu''

Latvijas daiļslidotājas trenere Olga Kovaļkova un viņas audzēkne Sofja Stepčenko būtu bijušas priecīgas arī ar 24.vietu Eiropas čempionātā, jo tas nozīmētu iekļūšanu izvēles programmā, kur startē kontinenta 24 spēcīgākās sportistes, sarunā ar ziņu aģentūru LETA teica Kovaļkova.
Aurēlija Ipolito un Lūks Rasels. Foto: AP/Lehtikuva/Scanpix
1

Latvijas duets Ipolito/Rasels iegūst 20. vietu Eiropas čempionāta ledus dejās

Somijas otrajā lielākajā pilsētā Espo noslēdzies Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Latvijas ledus deju duets Aurēlija Ipolito/Lūks Rasels šovakar ierindojās 20. vietā.
Sofja Stepčenko. Foto: Imago/Lehtikuva/Scanpix
6

Daiļslidotāja Stepčenko izcīna augsto 11. vietu Eiropas čempionātā

Somijas otrajā lielākajā pilsētā Espo tuvojas noslēgumam Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Sofja Stepčenko šodien izcīnīja 11. vietu, kas kontinentālajās meistarsacīkstēs Latvijas sievietēm ir augstākais sasniegums kopš 2016. gada.
Deniss Vasiļjevs. Foto: AP/Scanpix
12

Vasiļjevs nenosargā vietu pirmajā trijniekā, EČ noslēdz piektajā vietā

LETA. Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Somijas pilsētā Espo notiekošo Eiropas čempionātu noslēdza piektajā pozīcijā.
Nikola Fomčenkova. Foto: Oļegs Ņikišins, ISU

Daiļslidotāja Fomčenkova izcīna piekto vietu Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē

LETA. Latvijas daiļslidotāja Nikola Fomčenkova piektdien izcīnīja piekto vietu Itālijā notiekošajā Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē.
Lūks Rasels un Aurēlija Ipolito. Foto: naofanfun / @aurelijalukelatvijaicedance

Latvijas duetam Ipolito/Rasels pēc īsās programmas 20. vieta EČ daiļslidošanā

LETA. Latvijas daiļslidotāji Aurēlija Ipolito un Lūks Rasels piektdien Somijas pilsētā Espo Eiropas čempionātā dejās uz ledus ierindojās 20. vietā ritma dejā, nodrošinot startu brīvajā slidojumā.
Anastasija Samoilova un Deniss Vasiļjevs. Foto: Conny Kourth/CEV & AFP/Scanpix

Anastasija Samoilova un Deniss Vasiļjevs uzvar "Daugavpils Sporta laureātā"

Daugavpils Vienības namā ceturtdien risinājās gada svarīgākie svētki sportā “Daugavpils Sporta laureāts 2022”. Gada sportiste ir pludmales volejboliste Anastasija Samoilova, bet labākā atlēta balvu nopelnījis daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, kurš iepriekš triumfēja arī "Trīs zvaigžņu balvā" kā Latvijas gada sportists.
Sofja Stepčenko. Foto: AP/Scanpix

Daiļslidotāja Stepčenko debitē EČ un kā 14. labākā kvalificējas garajai daļai

Somijas otrajā lielākajā pilsētā Espo risinās Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Sieviešu īsajā programmā Latvijas pārstāve Sofja Stepčenko šodien parādīja pietiekami labu sniegumu un izcīnīja 14. vietu, kvalificējoties garajai daļai.
Deniss Vasiļjevs. Foto: AP/Scanpix
10

Gada sportists Vasiļjevs trešajā vietā pēc EČ īsās programmas

LETA. Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs trešdien Somijas pilsētā Espo notiekošā Eiropas čempionāta īsajā programmā sasniedza savu šīs sezonas labāko rezultātu un pirms izvēles programmas ieņem trešo pozīciju.