Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 0

Daugavas stadions. Foto: Dāvis Ūlands, F64
3

Tiks izveidots spēcīgs Latvijas Nacionālais sporta centrs

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi četru nacionālo sporta bāzu reorganizācijas plānu, izveidojot vienu kapitālsabiedrību – Latvijas Nacionālo sporta centru. Jaunais pārvaldības modelis ļaus sakārtot mūsu sporta bāzu saimniecību, attīstot to jaunā kapacitātē. Ieguvumi būs gan profesionālā, gan amatieru sporta dalībniekiem, gan skatītājiem.
2

Video: Hokeja pasaules čempionāta talismans Spaikijs piekāpjas Martinam Dukuram

21. maijā Latvijas galvaspilsētā sāksies ilgi gaidītais pasaules čempionāts hokejā. Šī turnīra talismans ir sportiskais ezis Spaikijs, kurš uzdrošinājies mest izaicinājumu titulētajam skeletonistam. "Mūsu talismanam Spaikijam ir ļoti daudz talantu! Viens no tiem ir bezbailība un ātrums," norāda hokeja čempionāta organizatori. "Šajā video Spaikijs izaicina seškārtējo pasaules čempionu skeletonā Martinu Dukuru. Kurš no viņiem būs ātrāks? Noskaties video un noskaidro uzvarētāju!" Video: 2021 IIHF Ice Hockey World Championship
Baiba Bendika. Foto: Latvijas Biatlona federācija.
13

LOV jaunajā ziemas sezonā sniegs medicīnisko atbalstu 68 sportistiem

Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) dalībnieku sapulcē pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ziemas sporta veidu komisijas ieteikuma apstiprinājusi tos 68 sportistus, kuriem 2021./2022. gada sezonā tiks sniegts medicīniskais atbalsts.
Agate Besāra un Liene Priedulēna
2

Priedulēna strādās ar Francijas jauno skeletonisti Besāru

Latvijas bijusī skeletoniste Lelde Priedulēna nākamajā sezonā strādās Francijā un būs jaunās skeletonistes Agates Besāras trenere, sociālajos tīklos paziņojusi Besāra.
Vācijas sieviešu ekipāža Siguldas trasē. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
12

Nākamajā sezonā Siguldai Pasaules kausa posmu paredzēts uzņemt gadumijā

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija publicējusi provizorisko nākamās sezonas kalendāru, kas paredz astoņus Pasaules kausa posmus olimpiskajā sezonā, kas noslēgsies februārī ar olimpiskajām spēlēm. PK posms Siguldā ieplānots decembra beigās un janvāra sākumā.
Martins Dukurs. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
1

M.Dukurs aprīļa sākumā Sočos aizvadīs treniņus

Laikraksts ''Diena'' vēsta, ka Latvijas titulētākais skeletonists Martins Dukurs šīs nedēļas beigās dosies uz Sočiem, kur aprīļa sākumā aizvadīs treniņus. Uzaicinājumu Dukurs saņēmis no Krievijas izlases galvenā trenera Dirka Matšenca, kurš ar Krievijas izlasi strādā no pagājušā pavasara.
Martins Dukurs. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
17

Portāls sastāda gada Top 100 sportistu sarakstu, iekļaujot arī M. Dukuru

Latvijas skeletonists Martins Dukurs tīmekļa vietnes "sportspedia.net" vērtējumā atzīts par 73. izcilāko 2020. gada sportistu pasaulē.
Gints Dzērve un Dārta Zunte. Foto: Skeleton.lv
11

Skeletonistu treneris Dzērve: "Maldīgs ir priekšstats, ka jaunās maiņas nav"

Sabiedrība ir nedaudz izlutināta ar rezultātiem skeletonā, tāpēc maldīgs ir priekšstats, ka jaunās maiņas aiz brāļiem Martina un Tomasa Dukuriem nav, portālam Sportacentrs.com skaidroja skeletona treneris Gints Dzērve.
Elvis Veinbergs. Foto: Viesturs Lācis
2

Veinbergs un Smilga izcīna bronzas medaļu Eiropas U-20 čempionātā

Šodien Insbrukas trasē, Austrijā, norisinājās Eiropas kausa posms skeletonā vīriešiem, kas paralēli bija arī Eiropas junioru čempionāts un kontinenta U-20 meistarsacīkstes. Krists Netlaus Eiropas kausa posmā un Eiropas junioru čempionātā izcīnīja astoto vietu, savukārt Elvim Veinbergam un Valtam Smilgam dalīta trešā vieta Eiropas U-20 čempionātā.
Dārta Zunte. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
2

Zunte nespēj iekļūt Top 10 Eiropas junioru čempionātā skeletonā

Šodien Insbrukas trasē, Austrijā, norisinājās Eiropas kausa posms skeletonā, kas paralēli bija arī Eiropas junioru čempionāts un kontinenta U-20 meistarsacīkstes. Eiropas kausa posmā latviete Dārta Zunte 13.vietā, par vienu pozīciju augstāk Eiropas U23 čempionātā un septītajā vietā U-20 ieskaitē.