Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Stafetē Latvijas kamaniņu sportisti aizsniedzas līdz bronzas medaļām

Emils Ozerinskis

Stafetē Latvijas kamaniņu sportisti aizsniedzas līdz bronzas medaļām
Kendija Aparjode. Foto: Mareks Galinovskis|FIL

Pasaules kausa otrajā posmā Sočos stafetes sacensībās Latvijas kamaniņu izlase ar Kendiju Aparjodi, Kristeru Aparjodu un brāļiem Šiciem ierindā ieņēma trešo vietu, noslēdzot šīs nedēļas sacensības ar pilnu medaļu komplektu.

# Ņemot vēra tendences, kas tika uzrādītās vīru sacensībās, uz labākiem rezultātiem cerības varēja likt agrāk startējošās komandas, jo sacensību gaitā ledus kvalitāte strauji pasliktinājās. Ar ceturto starta numuru startējošā Krievijas izlase uzrādīja rezultātu 2:54.808, kas ļāva veikt agru pieteikumu uz uzvaru stafetē.

# Ar septīto numuru startējošajiem vāciešiem kamanas slīdēja lēnāk par mājiniekiem. Kamaniņu sporta lielvalsts no krieviem atpalika vairāk nekā sekundi - 1.292. Tas gan bija nopietns pieteikums sudrabam, ko citas komandas panākt nespēja.

# Kritienu piedzīvoja Ukrainas divnieks, atstājot bez rezultāta ar otro numuru startējošo komandu. Tieši pirms Latvijas izlases startējošie kanādieši pievienojās komandu pulkam, kas palika bez rezultāta, jo arī Kanādas divnieks no trases izkāpa priekšlaicīgi.

# Latvijas izlase startēja ar desmito numuru, kas pie šiem apstākļiem nebija ļoti pateicīgi. Tomēr ar visu lēno ledu Latvija lielā mērā pateicoties Šicu sniegumam spēja nosargāt vietu priekšā Rumānijas izlasei, sasniedzot trešo vietu pirms pēdējām trīs startējošajām izlasēm.

# Latvijas izlasei sekojošās Itālijas, ASV un Austrijas izlases nespēja apsteigt pat rumāņus, tādējādi Rumānijai saniedzot savu labāko rezultātu stafetes disciplīnā. Latvija noturot bronzas pozīciju, noslēdza pasaules kausa otro posmu Sočos ar pilnu medaļu komplektu, brāļu Šicu zeltam un Kendijas Aparjodes sudrabam pievienojot arī medaļas stafetē.

PK otrā posma stafete

VValstsLaiks
1.Krievija2:54.808
2.Vācija+1.192
3.Latvija+1.672
4.Rumānija+2.506
5.Itālija+2.799
6.Austrija+3.897

  +2 [+] [-]

, 2021-11-28 14:44, pirms 2 mēnešiem
Lieliski starti Sočos šai nedēļas nogalē, malači!!

Prieks ka Sportacentrs rāda, vismaz beidzot var normāli apskatīties, jo līdz šim nebija tāda iespējas..

     [+] [-]

, 2021-11-28 14:50, pirms 2 mēnešiem
nu šausmīgi "aizraujoša" sacīkste

  +2 [+] [-]

, 2021-11-28 14:51, pirms 2 mēnešiem
Malači Aparjodi un Šici - visi labi nobrauca un izspieda maksimumu. Pēc nedēļas novēlu tikpat labus vai vēl labākus panākumus un medaļu arī Elīzai.

  +1 [+] [-]

, 2021-11-28 16:02, pirms 2 mēnešiem
Šis atgādināja kaut kādas handikapa sacīkstes, kur vājākajiem tiek iedota priekšrocība. Kārtis sajauca tas, ka pie it kā vājajiem ietrāpījās Krievija un Vācija, kas objektīvi tādas nav.

     [+] [-]

, 2021-11-28 17:44, pirms 2 mēnešiem
Esošajos apstākļos pie starta vietu secības neko vairāk izspiest nebija iespējams. Malači!