Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Oskars Ķibermanis un ekipāža startā. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

2024. un 2025. gada pasaules čempionātus uzņems Vinterbergas un Leikpleisidas trases

LETA. Vinterbergas un Leikplesidas trases uzņems bobsleja un skeletona pasaules čempionātu attiecīgi 2024. un 2025. gadā, ziņo Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF).
Sandis Prūsis. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
4

Prūsis: "Ekipāžu skaits OS nav pašmērķis - mūs vērtēs pēc labākajiem rezultātiem"

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija savā mājaslapā piedāvā sarunu ar bobsleja izlases galveno treneri Sandi Prūsi. Pasaules kausa sezona sāksies 20. novembrī Īglsā.
Vācijas bobsleja pilots Hanss Pēters Hannighofers. Foto: Insuedthueringen.de

Pasaules junioru čempionam bobslejā olimpiskā sezona ies secen

LETA. Vācijas bobsleja pilots Hanss Pēters Hannighofers traumas dēļ nestartēs gaidāmajā sezonā, tādējādi izlaižot Pekinas olimpiskās spēles.
Ralfs Bērziņš. Foto: Viesturs Lācis/Bobslejs.lv
29

Bobsleja pilots Bērziņš noslēdzis sportista karjeru

Bobsleja pilots Ralfs Bērziņš licis punktu sportista karjerai, portālam Sportacentrs.com atklāja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.
Oskars Melbārdis. Foto: Latvijas bobsleja un skeletona federācijas Facebook lapa
29

Melbārdim pēc operācijas astoņu mēnešu rehabilitācija, Pekinas olimpiāde ies secen

LETA. Latvijas bobsleja pilotam Oskara Melbārdim rehabilitācijas process pēc muguras operācijas liegs piedalīties 2022. gada Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs, ziņo laikraksts "Diena".
Kēnigszē trase. Foto: International Luge Federation
27

Plūdos pamatīgi cietusi Kēnigszē trase, atjaunošana prasīs vismaz gadu

Vācijā plosās pamatīgi plūdi, kas prasījuši vairāk nekā 150 dzīvības. Postījumi nodarīti arī Kēnigszē kamaniņu un bobsleja trasei, un tiek lēsts, ka atjaunošana prasīs vismaz gadu.
Daugavas stadions. Foto: Dāvis Ūlands, F64
3

Tiks izveidots spēcīgs Latvijas Nacionālais sporta centrs

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi četru nacionālo sporta bāzu reorganizācijas plānu, izveidojot vienu kapitālsabiedrību – Latvijas Nacionālo sporta centru. Jaunais pārvaldības modelis ļaus sakārtot mūsu sporta bāzu saimniecību, attīstot to jaunā kapacitātē. Ieguvumi būs gan profesionālā, gan amatieru sporta dalībniekiem, gan skatītājiem.
Foto: Viesturs Lācis
1

Tiek meklēti spēcīgi un talantīgi jaunie bobsleja kamanu stūmēji

Ziemas sportā nākamā būs olimpiskā sezona. Latvijas bobslejisti no pēdējām divām olimpiādēm atgriezās ar medaļām. Lai izdotos šo tradīciju turpināt, tiek meklēti jauni, talantīgi, spēcīgi, ātri un atraktīvi atlēti, kuri būtu gatavi cīnīties par sekundes simtdaļām, iestumjot Latvijas bobsleja kamanas Pekinas olimpiskajās spēlēs. Atlases testos tiek aicināti piedalīties arī jaunieši un jaunietes, kuri vēlas nodarboties ar skeletonu.
Baiba Bendika. Foto: Latvijas Biatlona federācija.
13

LOV jaunajā ziemas sezonā sniegs medicīnisko atbalstu 68 sportistiem

Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) dalībnieku sapulcē pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ziemas sporta veidu komisijas ieteikuma apstiprinājusi tos 68 sportistus, kuriem 2021./2022. gada sezonā tiks sniegts medicīniskais atbalsts.
Oskars Melbārdis. Foto: Viesturs Lācis/Bobslejs.lv
4

Bobsleja olimpiskie čempioni starta estakādes jautājumā vēršas pie amatpersonām

Pieci Latvijas bobslejisti, kuri karjeras laikā kļuvuši par olimpiskajiem čempioniem - Jānis Ķipurs, Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Jānis Strenga, Arvis Vilkaste -, parakstījuši publisku vēstuli, kas adresēta Latvijas prezidentam Egilam Levitam, premjeram Krišjānim Kariņam un Izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai. Vēstulē pausts aicinājums tomēr atrast līdzekļus, lai "Daugavas" stadionā arī turpinājumā būtu starta estakāde. Zemāk lasāma pilna vēstule.