Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Oskara Ķibermaņa pilotētais kvartets uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
49

Ķibermaņa četrinieks pārspēj Frīdrihu un izcīna Eiropas čempiontitulu

Treknu punktu 2021./22. gada Pasaules kausa sezonai pielicis Oskars Ķibermanis, kurš kopā ar stūmējiem Matīsu Mikni, Dāvi Spriņģi un Edgaru Nemmi izcīnīja uzvaru Eiropas čempionātā četriniekos. Aiz sevis latvieši atstāja sezonas absolūto līderi Frančesko Frīdrihu, kurš četriniekos zemāk par pirmo vietu nebija bijis teju divus gadus.
Oskars Ķibermanis Sanktmoricas trasē. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
23

Ķibermanim līdz Eiropas čempionāta medaļām pietrūkst sekundes desmitdaļa

Šveicē, Sanktmoricas trasē ar pēdējo posmu un Eiropas čempionātu noslēgusies Pasaules kausa sezona bobslejā divniekiem. Soli aiz EČ goda pjedestāla nācās palikt ceturtās vietas īpašniekiem Oskaram Ķibermanim/Matīsam Miknim, savukārt Emīla Cipuļa/Ivo Kleinberga ekipāžai 11. pozīcija Eiropā.
Emīls Cipulis. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
3

Ar Eiropas čempionātu PK sezonu noslēgs arī Ķibermanis un Cipulis

Ar divnieku sacensībām sestdien un četrinieku sacensībām svētdien Pasaules kausa izcīņas sezonu Sanktmoricā noslēgs bobsleja ekipāžas, pie viena cīnoties arī par Eiropas čempionāta godalgām. Uz starta gan divniekos, gan četriniekos dosies Oskars Ķibermanis un Emīls Cipulis, kuram vēl saglabājas teorētiska iespēja pacīnīties par olimpisko spēļu kvotu četriniekos. Sacensības tiešraidē translēs LTV7, sākot ar divniekiem sestdien 14:00.
Foto: Foto: Viesturs Lācis / bobslejs.lv
3

Kalenda un Kirejevs sestajā vietā U23 Eiropas čempionātā

Šodien Vinterbergā aizvadīts Eiropas kausa posma bobslejā, kas reizē bija arī Eiropas U23 čempionāts, un Latvijas ekipāža Jēkabs Kalenda un Regnārs Kirejevs ieņēma sesto vietu savā vecuma grupā.
Zintis Ekmanis. Foto: Bobslejs.lv
6

Ekmanis skeptisks par pēdējo iespēju izcīnīt otro olimpisko kvotu četriniekos

Visticamāk, Latvijas bobsleja komanda uz Pekinas olimpiskajām spēlēm dosies ar divām kvotām divniekos un vienu četriniekos, bet Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis sarunā ar portālu Sportacentrs.com bija skeptiski noskaņots par iespēju iegūt vēl vienu ceļazīmi četriniekos.
Oskars Ķibermanis un ekipāža startā. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
58

Ķibermanim devītā vieta Vinterbergā, Frīdriham zaudējot vairāk par sekundi

Šodien Vinterbergas trasē Vācijā norisinājās Pasaules kausa bobslejā četriniekiem septītais posms. Latviju pārstāvēja Oskars Ķibermanis kopā ar stūmējiem, ierindojoties devītajā vietu. Kārtējo uzvaru izcīnīja Frančesko Frīdrihs.
Oskars Ķibermanis. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
105

Ķibermanis arī Vinterbergā divniekos neiekļūst labāko desmitniekā

Šodien Vinterbergas trasē norisinās Pasaules kausa bobslejā septītais posms divnieku ekipāžām. Latvijas pilots Oskars Ķibermanis kopā ar Dāvi Spriņģi pēc pirmā brauciena ieņem 12. vietu, otrajā braucienā uzlabojot rezultātu par vienu vietu un kopvērtējumā uzrādot 11. ātrāko rezultātu.
Emīls Cipulis. Foto: instagram.com/cipulisemils
8

Cipuļa četrinieks otrajā EK Īglsas posmā uzreiz aiz labāko desmitnieka

Emīls Cipulis kopā ar stūmējiem Lauri Kaufmani, Ivo Danu Kleinbergu un Edgaru Nemmi šodien Īglsā notiekošajās Eiropas kausa četrinieku sacensībās prata finišēt 11. vietā, abos braucienos uzrādot ātrāko starta laiku starp startējušu 21 ekipāžu.
Emīls Cipulis. Foto: Viesturs Lācis
4

Cipulis EK posmā četriniekos finišē 16. vietā un tuvojas Pasaules kausa apritei

Šodien Emīls Cipulis ar savu pilotēto četrinieku Eiropas kausa posmā Īglsas trasē izcīnīja 16. vietu, tādējādi pietuvojoties startam Pasaules kausā. Jau rītdien notiks vēl vienas sacensības četriniekos, kurās Cipulim jāizcīna vērtīgi punkti.
Emīls Cipulis. Foto: Viesturs Lācis
6

Cipuļa divniekam Eiropas kausā astotā vieta, Kalenda netiek pie otrā brauciena

Īglsas trasē Austrijā aizritējis Eiropas kausa septītais posms bobsleja divniekiem. Latviju tajā pārstāvēja divas ekipāžas.