Latvijas biatlonistiem 17. vieta pasaules jauniešu čempionātā stafetē
LETA. Latvijas biatlonisti sestdien Vācijā pasaules jauniešu čempionātā ierindojās 17. vietā 3x7,5 kilometru stafetē.
Latvijas komandā startēja Ernests Solovjovs, Rūdolfs Raudziņš un Rainers Krišmanis, kuri kopumā sapelnīja piecus soda apļus un izmantoja 14 rezerves patronas.
Par čempioniem kļuva Itālijas jaunieši, kuri iztika bez soda apļiem un izmantoja astoņas rezerves patronas, finišējot pēc vienas stundas, divām minūtēm un 0,2 sekundēm.
Sudrabu izcīnīja Austrijas komanda, kura nopelnīja divus soda apļus un izmantoja desmit rezerves patronas, finišā no uzvarētājiem atpaliekot 23 sekundes. Savukārt bronzas godalgas tika Igaunijai, kas iztika bez soda apļiem un izmantoja vien sešas rezerves patronas, čempioniem zaudējot 29,7 sekundes.
Latvijas trio no uzvarētājiem atpalika vairāk nekā astoņas minūtes.
Kopumā stafetē piedalījās 26 komandas, bet finišu sasniedza 18.
Šodien tiks aizvadīta arī 4x7,5 stafete junioriem un Latvijas komandā būs Matīss Meirāns, Daniels Kodaļevs, Valters Bresme un Adrians Māris Šņoriņš.
Pasaules jauniešu un junioru čempionāts Arberā noslēgsies svētdien ar stafetēm jaunietēm un juniorēm.
Pasaules junioru čempionāts biatlonā, 3x7.5km stafete vīriešiem
| V. | Valsts | Kļ. | Laiks |
|---|---|---|---|
| 1. | Itālija | 0+8 | 1:02:00.2 |
| 2. | Austrija | 2+10 | +23.0 |
| 3. | Igaunija | 0+6 | +29.7 |
| 4. | Francija | 1+8 | +49.2 |
| 5. | Čehija | 1+9 | +56.9 |
| 17. | Latvija | 5+14 | +8:16.0 |
Startēja 26 komandas, finišēja 18
Izmantotie resursi:
LETA
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Ātrumi Andrejam un Renāram labi.
Galvenais lai parējie precīzi sašauj.
Nez kāds Patrijuks pēc pauzes būs?
+2 [+] [-]
Birkentāls esot maiņu nodevis reizē ar Astrologu????
Kur tādus brīnumus izrakuši?!😀😀😀
[+] [-]
[+] [-]
-1 [+] [-]
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
[+] [-]
Šobrīd nointervēja Kristensens un tūlīt būs arī apbalvošana
[+] [-]