Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

JKK/Daina Barone – Arnis Veidemanis
Foto: Ansis Ventiņš

Jauktie pāri noskaidros Latvijas čempionus kērlingā, izšķirošās spēles Sportacentrs.com tiešraidē

Šogad Latvijas kērlinga čempionāts jauktajiem pāriem Rīgas Kērlinga hallē tiks aizvadīts no 21. līdz 25.aprīlim, piedaloties 11 komandām. Vienu no pusfināla spēlēm un finālu varēs skatīties tiešraidē Sportacentrs.com mājas lapā un TV kanālā.
Baiba Bendika. Foto: Latvijas Biatlona federācija.
13

LOV jaunajā ziemas sezonā sniegs medicīnisko atbalstu 68 sportistiem

Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) dalībnieku sapulcē pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ziemas sporta veidu komisijas ieteikuma apstiprinājusi tos 68 sportistus, kuriem 2021./2022. gada sezonā tiks sniegts medicīniskais atbalsts.
Foto: Getty images.

Sievietēm tramplīnlēkšanā vēl neļauj sacensties lidojumos ar slēpēm

Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS) pagājušā nedēļas nogalē ir nolēmusi neatbalstīt Norvēģijas iniciatīvu un nav atļāvusi rīkot nākamajā sezonā sievietēm sacensības lidojumos ar slēpēm.
Līna Korsgrēna priecājas par uzvaru Vasaloppet. Foto:REUTERS/Ulf Palm
3

Pasaules kausa slēpotājas saņem mazāk nekā maratona distanču līdere

Gan sprinta posmos vairākas uzvaras izcīnījusī Linna Svāna, gan divkārtējā pasaules vicečempione Frīda Karlsone šajā sezonā ir nopelnījušas mazāk nekā viņu tautiete un maratona distanču vadošā slēpotāja Līna Korsgrēna.
Hanna Falka. Foto: SVT.

Divi zviedru distanču slēpotāji paziņojuši par karjeras beigām

Par karjeras beigām paziņojusi četras reizes pasaules kausa posmos uzvarējusī zviedriete Hanna Falka un viņas tautietis Viktors Torns, kuram nav bijuši tik augstvērtīgi rezultāti kā Falkai.
S.F.Sulevogs. Getty images.

Pasaules čempioni uzvar Norvēģijas čempionātā slalomā

Ar divkārtējā šī gada pasaules čempiona Sebastiana Fosa Sulevoga un pasaules čempiones komandu sacensībās Teas Luīzes Stjernesundas uzvarām slalomā pagājušajā nedēļas nogalē Opdālē noslēdzies Norvēģijas čempionāts kalnu slēpošanā.
Džuzepe Montello. Foto: Simone Ferraro-GMT.
2

Arī no biatlona pāriet uz slēpošanu

Reizēm parādās informācija, ka kāds no distanču slēpotājiem izlemj meklēt laimi biatlonā, taču gadās arī tā, ka parādās biatlonisti, kuri vēlas pāriet uz distanču slēpošanu. Un tāds ir itālis Džuzepe Montello.
Stīna Nilsone mērķēs uz Olimpisko medaļu arī biatlonā. Nisse Schmidt/tt / NTB

Nilsone iekļauta Zviedrijas biatlona galvenajā izlasē

Panākumus distanču slēpošanā guvusī zviedriete Stīna Nilsone, kura pirms gada nolēma pāriet uz biatlonu, ir iekļauta Zviedrijas biatlona izlases A sastāvā, ziņo Zviedrijas biatlona federācija.
Andruss Vērpalu. Foto: AP/Scanpix/LETA
1

Vērpalu diskvalificēts uz diviem gadiem par dopinga lietošanu

Bijušais Igaunijas distanču slēpotājs un Olimpiskais čempions Andruss Vērpalu atzīts par vainīgu dalībā dopinga tīklā "Aderlass" un diskvalificēts uz diviem gadiem par dopinga lietošanu, trešdien vēstīja Starptautiskās Slēpošanas federācija (FIS).
Šarlote Kalla. Foto:Jussi Nukari/AP
1

Titulētā zviedriete Kalla turpinās karjeru un startēs Olimpiskajās spēlēs Ķīnā

Trīskārtējā Olimpiskā čempione distanču slēpošanā Šarlote Kalla, kurai vasaras vidū paliks 34 gadi, plāno turpināt karjeru un piedalīties nākamā gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs Ķīnā.