Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

LOV ziemas A sastāvā iekļauj 22 sportistus

Andrejs Siliņš

LOV ziemas A sastāvā iekļauj 22 sportistus
Ulla Zirne. Foto: EPA/Scanpix

Trešdien Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) dalībnieku sapulce izvērtēja ziemas sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītajā sezonā un nosauca LOV „A”, “B” un “C” sastāvus nākošajai 2019./2020.gada sezonai. LOV sastāvos apstiprināja 51 sportistu, kuri bija izpildījuši LOV atlases kritērijus 2018./2019.gada sacensību sezonā.

LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis ar gandarījumu atzina, ka sasniegtie rezultāti ziemas sporta veidos joprojām ir augstā līmenī un ir prieks, ka varam sniegt atbalstu arī jaunajiem sportistiem, kuri startēs Pasaules Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Lozannā 2020.gadā.

LOV valde konceptuāli atbalstīja Pasaules Jaunatnes Olimpisko spēļu sportistu-kandidātu sastāva “Lozanna 2020” izveidošanu, kura komplektēšana notiks sadarbībā ar ziemas sporta veidu federācijām.

Tuvākajā laikā LOV sadarbībā ar ziemas sporta veidu federācijām, treneriem un sportistiem tiks slēgti līgumi, lai ar maija mēnesi varētu finansēt atlētu gatavošanos nākošajai sacensību sezonai.

A sastāvs (22 sportisti)

Sporta veidsSportisti
ĀtrslidošanaHaralds Silovs
BiatlonsAndrejs Rastorgujevs
BobslejsOskars Melbārdis; Daumants Dreiškens; Arvis Vilkaste; Jānis Strenga; Oskars Ķibermanis; Matīss Miknis; Helvijs Lūsis; Intars Dambis
DaiļslidošanaDeniss Vasiļjevs
SkeletonsMartins Dukurs; Tomass Dukurs
Kamaniņu sportsAndris Šics; Juris Šics; Oskars Gudramovičs; Pēteris Kalniņš; Ulla Zirne; Elīza Cauce; Kristers Aparjods; Inārs Kivlenieks; Kendija Aparjode*

Finansējuma apjoms sportista treniņu darba un sacensību atbalstam līdz 15 950 eiro.

* - ar LOV valdes lēmumu pārcelta no B uz A sastāvu.

B sastāvs (22 sportisti)

SPorta veidsSportisti
BiatlonsBaiba Bendika
BobslejsRalfs Bērziņš; Dāvis Spriņģis; Helvijs Babris; Edgars Nemme; Edgars Pirogs; Dāvis Kaufmanis; Lauris Kaufmanis
Kamaniņu sportsKristens Putins; Imants Marcinkēvičs; Elīna Ieva Vītola; Mārtiņš Bots; Roberts Plūme; Gints Bērziņš
SkeletonsKrists Netlaus; Dārta Estere Zunte
SlēpošanaPatrīcija Eiduka
ŠorttreksKārlis Krūzbergs; Reinis Bērziņš; Roberts Krūzbergs; Endijs Vīgants
DaiļslidošanaAngelina Kučvaļska*

Finansējuma apjoms sportista treniņu darba un sacensību atbalstam līdz 11 200 eiro.

* - ar atsevišķu LOV valdes lēmumu.

C sastāvs (7 sportisti)

Sporta veidsSportisti
Kamaniņu sportsRiks Kristens Rozītis; Anda Upīte; Lūkass Krasts; Eduards Šēvics-Mikelšēvics
SkeletonsEndija Lāsma Tērauda; Mārtiņš Muižnieks.
BobslejsMāris Priekulis

Finansējuma apjoms sportista treniņu darba un sacensību atbalstam līdz 2 800 eiro.

* - ar atsevišķu LOV valdes lēmumu.

Izmantotie resursi:
https://www.lov.lv/apstiprinats-lov...

  -1 [+] [-]

, 2019-04-17 15:54, pirms 4 gadiem
Absolūta renes dominance.

     [+] [-]

, 2019-04-17 15:58, pirms 4 gadiem
fogela blatņiku kā parasti par daudz

  +7 [+] [-]

, 2019-04-17 16:21, pirms 4 gadiem
Kivlenieks A sastāvā, ar tādiem rezultātiem kā šogad, tas nav nopietni un godīgi .. Negods pret citiem sportisitiem, Tad labāk Bendiku vai Eiduku būtu ielikuši A sastāvā

  +4 [+] [-]

, 2019-04-17 16:26, pirms 4 gadiem
Kivlenieks ir gaismas gadu attālumā līdz A sastāvam. Tas ir kaut kāds joks vai pabalsts trūkumcietējiem?

     [+] [-]

, 2019-04-17 16:47, pirms 4 gadiem
par kādiem nopelniem tad Melnbārdis ir A sastāvā? Viņš tak izlaida sezonu vai nu ticis A sastāvā ,jo Sočus kļuva par čempionu un bronzu paņēma?

  +3 [+] [-]

, 2019-04-17 16:55, pirms 4 gadiem
comon88 rakstīja: par kādiem nopelniem tad Melnbārdis ir A sastāvā? Viņš tak izlaida sezonu vai nu ticis A sastāvā ,jo Sočus kļuva par čempionu un bronzu paņēma?
OS medaļniekiem nav uz 4 gadiem?

  +5 [+] [-]

, 2019-04-17 17:03, pirms 4 gadiem
comon88 rakstīja: par kādiem nopelniem tad Melnbārdis ir A sastāvā? Viņš tak izlaida sezonu vai nu ticis A sastāvā ,jo Sočus kļuva par čempionu un bronzu paņēma?
ja smaga trauma bijusi,ta vēl patur sastāvā, kā piem. bija ar Sirmo

  +3 [+] [-]

, 2019-04-17 17:04, pirms 4 gadiem
comon88 rakstīja: par kādiem nopelniem tad Melnbārdis ir A sastāvā? Viņš tak izlaida sezonu vai nu ticis A sastāvā ,jo Sočus kļuva par čempionu un bronzu paņēma?
Pēc sezonas izlaišanas traumas dēļ ir diezgan pierasta prakse vietu sastāvā saglabāt, komentāram par to, ka olimpiskajiem medaļniekiem ir īpašs statuss, arī taisnība. Drīzāk neizprotu par Dreiškenu, no kura neviens vārds nav dzirdēts, ka grasītos kādreiz atkal braukt...

  +1 [+] [-]

, 2019-04-17 18:09, pirms 4 gadiem
Mazliet par zemu laikam ir kamaniņu braucēji. Tas pirmais iespaids ātrumā pārskatot sarakstus, bet kad iedziļinās laikam Rozīša vieta varēja būt augstāka, bet jāpasksatās rezultāti. Divniekos mums ir 3 pasaules klases ekipāžas bet A sastāvā ir tikai divas. Skaitliski kamaniņbarucēji it kā šķiet daudz, bet šoreiz izskatās ka viņi ir mazliet apbižoti pelnījuši nedaudz vairāk.

     [+] [-]

, 2019-04-17 18:13, pirms 4 gadiem
Reyes17 rakstīja: Kivlenieks A sastāvā, ar tādiem rezultātiem kā šogad, tas nav nopietni un godīgi .. Negods pret citiem sportisitiem, Tad labāk Bendiku vai Eiduku būtu ielikuši A sastāvā
Kivleniekam EČ ir medaļas. Vai EČ vairs neskaitās?

     [+] [-]

, 2019-04-17 18:37, pirms 4 gadiem
FUNS rakstīja: Mazliet par zemu laikam ir kamaniņu braucēji. Tas pirmais iespaids ātrumā pārskatot sarakstus, bet kad iedziļinās laikam Rozīša vieta varēja būt augstāka, bet jāpasksatās rezultāti. Divniekos mums ir 3 pasaules klases ekipāžas bet A sastāvā ir tikai divas. Skaitliski kamaniņbarucēji it kā šķiet daudz, bet šoreiz izskatās ka viņi ir mazliet apbižoti pelnījuši nedaudz vairāk.
Kādi rezultāti tāds atbalsts

  +1 [+] [-]

, 2019-04-17 18:52, pirms 4 gadiem
Kas tie ir par LOV ''specālistiem'', ja Kivlenieku novērtē augstāk nekā Bendiku?

  +1 [+] [-]

, 2019-04-17 19:13, pirms 4 gadiem
SakuKoivu rakstīja: Kas tie ir par LOV ''specālistiem'', ja Kivlenieku novērtē augstāk nekā Bendiku?
Kiveleniekam bronza EČ. Ja nepatīk, jāizstrādā jauns nolikums. Nevar piešķirt finenasējuma pēc principa man patīk /nepatīk, tā ir godīgāk/negodīgāk un tml. Es arī Bendiku vērtēju pat daudz augstāk kā Kivlenieku, bet piekrītu ka Kivlenieks ir A sastāvā bet Bendika nav. Mainam nolikumu bet tas nav vienkāršs darbs. Grūtu būs salīdzināt vietas dažādos sporta veidos un medaļa paliek medaļa jebkurā gadījumā. Kivleniekam tāda ir.

  +1 [+] [-]

, 2019-04-17 19:20, pirms 4 gadiem
FUNS rakstīja: Kiveleniekam bronza EČ. Ja nepatīk, jāizstrādā jauns nolikums. Nevar piešķirt finenasējuma pēc principa man patīk /nepatīk, tā ir godīgāk/negodīgāk un tml. Es arī Bendiku vērtēju pat daudz augstāk kā Kivlenieku, bet piekrītu ka Kivlenieks ir A sastāvā bet Bendika nav. Mainam nolikumu bet tas nav vienkāršs darbs. Grūtu būs salīdzināt vietas dažādos sporta veidos un medaļa paliek medaļa jebkurā gadījumā. Kivleniekam tāda ir.
Nolikums no tiesas jāmaina. Liekas, ka tieši tādēļ tāds nopietns biatlonists kā Rastorgujevs ir spiests skraidīt pa Eiropas mačiem, lai sanāktu visi keksīši finansējumam. Veidotāji laikam īsti nav sapratuši sporta reālijas.

  +1 [+] [-]

, 2019-04-17 19:37, pirms 4 gadiem
SakuKoivu rakstīja: Nolikums no tiesas jāmaina. Liekas, ka tieši tādēļ tāds nopietns biatlonists kā Rastorgujevs ir spiests skraidīt pa Eiropas mačiem, lai sanāktu visi keksīši finansējumam. Veidotāji laikam īsti nav sapratuši sporta reālijas.
Ir baisi grūti izveidot nolikumu, kas ietvertu visas reālijas. Droši vien pat neiespējami.
Var jau mēģināt sporta veidiem veikt kaut kādu gradāciju - pēc konkurences, pēc popularitātes, utt. Bet kā dabūt mērāmus kritērijus, lai viss ir objektīvi? Un vai tādu nolikumu kāds pēc tam sapratīs?

     [+] [-]

, 2019-04-17 20:53, pirms 4 gadiem
Ziemas sporta veidu pārstāvjiem vispār vajadzētu piešķirt 50% no vasaras sporta veidu sportistiem, vismaz renes veidiem noteikti. Viņiem gan treniņu apstākļi ideāli uz vietas, un arī konkurence pasaulē salīdzinoši niecīga.

     [+] [-]

, 2019-04-17 21:00, pirms 4 gadiem
Kur monoboba dāmas?