Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Svētdien „FANS” tautas slēpojumam trešā sezona

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Svētdien „FANS” tautas slēpojumam trešā sezona
Pirms starta "FANS" tautas slēpojumam 2014.gadā Priekuļos. Foto: Infoski.lv

Šo svētdien,11.janvārī, Priekuļu biatlona un slēpošanas kompleksā notiks pirmais no trim šīs sezonas posmiem “FANS” tautas slēpojumam, ko rīko Latvijas Slēpošanas savienības un Latvijas slēpošanas izlases atbalstītājs veikalu tīkls „FANS”. Vīriešiem paredzēta 10km distance, bet sievietēm būs jāveic 5km. Slēpojums būs brīvajā silā ar masu startu, kā tas ierasts tautas slēpojumiem. Sākums pārcelts uz plkst.16.00.

veikalu tīklu „FANS” 2013.gada janvārī aizsāka tradīciju, kad kopā ar Latvijas čempionāta posmiem distanču slēpošanā, kur sacenšas Latvijas labākie distanču slēpotāji, tiek rīkots arī tautas slēpojums, kurā piedalās ikviens distanču slēpošanas entuziasts, izņemot tos sportistus, kas iepriekšējā sezonā (2013./2014.g.) ir vērtēti Latvijas Slēpošanas savienības vai Latvijas Biatlona federācijas rangā, t.i., piedalījušies Latvijas čempionāta posmos vai kausa posmos. Šogad “FANS” tautas slēpojam būs jau trešā sezona.

Svētdienas pēcpusdienā, kad tikko būs beigusies otra sacensību dienu Latvijas čempionāta un kad būs aizvadītas aizraujošas cīņas ar vairāku pasaules klases biatlonistu dalību, tajā pašā trasē, kur sacentās sportisti, dosies slēpošanas interesenti, lai izbaudītu tautas slēpojuma pozitīvo noskaņu vai arī pacīnītos par godalgotajām vietām, ņemot vērā, kādi katram dalībniekam ir mērķi. Tautas klasei būs iespējas izmēģināt sportistu trasi. Aplis ir 2,5km, kas vīriem būs jāveic 4 reizes, bet dāmām divreiz.

„FANS” tautas slēpojumiem arī šogad paredzēti trīs posmi, un tie norisinājies kopā ar trijiem Latvijas čempionāta posmiem. Otrais posms tautas slēpojumam paredzēts 14.februārī Vietalvā, bet trešais – 14.martā Madonā. Arī šogad būs astoņas grupas – četras vīriešu un četras sieviešu. Piesakoties līdz 10.janvāra plkst.16.00 Sākums : infoski.lv, FANS SPORT:: Sākumlapa . Sākumlapa vai veikalos “FANS”, dalības maksa arī ir tikai 3 EUR. Sacensību dienā tā jau būs 15 EUR. Pirmo trīs ietu ieguvēji visās grupās saņems „FANS” dāvanu kartes.

Veikalu tīkla „FANS” valdes priekšsēdētājs Pauls Stēga par „FANS” tautas slēpojuma mērķi min vēlmi izveidot vienu no lielākajiem tautas slēpojumiem ar vairākiem posmiem vienā sezonā. Tā būs iespēja slēpošanas cienītājiem, kas ikdienā paslēpo, bet netrenējas, pašiem piedalīties sacensībās un vienlaikus redzēt arī Latvijas labākos slēpotājus cīnāmies par Latvijas čempionāta medaļām.

Vairāk informācijas: infoski.lv