Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Latvijas snovbordisti gūst panākumus "Kumi Yama" sacensībās Francijā

Jānis Pārums

Latvijas snovbordisti gūst panākumus "Kumi Yama" sacensībās Francijā
Artūrs Cukunde "Kumi Yama" sacensībās

Šajā nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. jūlijam, Francijas kalnu kūrortā "Les 2 Alpes" norisinājās vasaras nozīmīgākās snovborda komandu sacensības "Kumi Yama", kurās godalgotas vietas guvuši Latvijas Snovborda frīstaila izlases dalībnieki.

Sestdien, 7. jūlijā Artūrs Cukunde kopā ar komandas biedriem no ASV un Francijas izcīnīja 3. vietu "Kumi Yama" profesionāļu grupā. Šodien 1. vietu "Kumi Yama Kids" komandu grupā (9-14 gadi) izcīnīja Nauris Putenis un Markuss Brieze. Markuss Brieze turklāt ieguva arī apbalvojumu par labāko triku.

Šīs bija jau piektās "Kumi Yama" sacensības un tajās piedalījās ap 250 dalībnieku no 10 pasaules valstīm. Sacensības veltītas pērn Japānas traģēdijā bojā gājušajiem un to devīze ir: "Mēs vēl aizvien braucam par Japānu". Vairāk informācijas par "Kumi Yama" sacensībām: Kumi Yama 2012 - Les 2 Alpes : 6, 7 et 8...

Latvijas Snovborda frīstaila izlases dalībnieki ar "Boards.lv" un "Inka Riders House" atbalstu no jūnija vidus aizvada treniņnometni Francijā, "Les 2 Alpes" ledāja snovborda parkā, kur gatavojas jaunajai snovborda sezonai un startiem 2012./2013. gada Pasaules kausa posmos.

Informāciju sagatavoja:
Agnese Ruberte, Latvijas Snovborda izlases mediju koordinatore