Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2982, Did:0, useCase: 0

Raimonds Vilde. Foto: RTU/Robežsardze/Jūrmala

RTU zaudē Baltijas līgas līderei, ''Biolars/Jelgava'' piekāpjas čempionei ''Selver''

Šodien Baltijas līgā vīriešiem zaudējumus piedzīvoja gan RTU/''Robežsardze-Jūrmala'', gan ''Biolars/Jelgava'', kas attiecīgi ar 0-3 un 1-3 piekāpās Tartu ''Bigbank'' un Tallinas ''Selver''. Tikmēr sieviešu konkurencē vēl vienu panākumu guva Jelgavas volejbolistes.
Foto: RTU Robežsardze/Jūrmala
1

"RTU/Robežsardze/Jūrmala" Baltijas līgā uzvar čempioni "Selver"

LETA. RTU/"Robežsardze"/"Jūrmala" komanda sestdien Jūrmalā "Credit24" meistarlīgas spēlē pieveica čempioni Tallinas "Selver", kamēr zaudējumu piedzīvoja Jelgavas un Jēkabpils klubi.
Foto: Latvijas Volejbola federācija.

Uz Jelgavu un Jūrmalu brauks Baltijas līgas čempione "Selver" un līdere "Bigbank Tartu"

“Credit24” meistarlīgā volejbolā šajā nedēļas nogalē Latvijā pie Jelgavas un Jūrmalas klubiem ciemosies līgas līdere “Bigbank Tartu” un čempione Tallinas “Selver”, kam šobrīd nav labākie laiki un kura varētu būt pa zobam Latvijas komandām. Tāpat ar interesi tiek gaidīta Latvijas čempiones SK “Jēkabpils Lūši” vizīte Klaipēdā pie Austra Štāla vadītās Klaipēdas “Amber Volley”. Sievietēm “Optibet” Baltijas līgā šodien Rīgā notiks pagājušās sezonas finālistu cīņa.
Foto: RTU Robežsardze/Jūrmala

Jūrmalas volejbolisti Baltijas līgā zaudē Štāla vadītajai komandai

LETA. RTU/"Robežsardze"/"Jūrmala" komanda svētdien piedzīvoja zaudējumu "Credit24" meistarlīgas spēlē. Jūrmalas komanda mājās ar rezultātu 2-3 (20:25, 25:22, 25:22, 22:25, 10:15) piekāpās Austra Štāla vadītajai Klaipēdas "Amber" vienībai.
VK Jelgava. Foto: Kārlis Briedis

"Jelgavas" volejbolistes Baltijas līgā uzvar Daugavpils komandas pēcteci

LETA. "Jelgavas" sieviešu komanda svētdien svinēja uzvaru "Optibet" Baltijas volejbola līgas mačā. Jelgavnieces viesos ar rezultātu 3-1 (23:25, 25:14, 25:17, 25:20) uzveica "Sporta un fiziskās attīstības kluba"/"Daugavpils Universitātes" komandu (SuFA/DU).
''Jēkabpils Lūši'' volejbolisti. Foto: SK ''Jēkabpils Lūši''

Baltijas līgā ''Lūši'' uzvar Daugavpilī, zaudē gan sieviešu, gan vīriešu Jelgavas klubi

Šodien Baltijas līgā volejbolā Latvijas komandu savstarpējā spēlē uzvaru svinēja ''Jēkabpils Lūši'', kas četros setos apspēlēja DU/''Ezerzeme'' komandu. Zaudēja tikmēr ''Biolars/Jelgava'', kas savā laukumā piekāpās ''Amber Volley'', bet sieviešu ''Jelgavas'' komanda piekāpās ''Aušrine-KKSC''.
Foto: :Latvijas Volejbola federācija.

Nedēļas nogalē atsākas Baltijas līgas un nacionālais čempionāts volejbolā

Volejbola sacensības Baltijas līgās atsāksies šajā nedēļas nogalē ar Austra Štāla vadītā Klaipēdas “Amber Volley” kluba viesošanos Jelgavā un Jūrmalā, kā arī kaimiņu dueli Daugavpilī, bet sievietēm “Jelgava” un RVS/LU dosies uz Daugavpili un Jonavu. Cīņas atsāksies arī “Optibet” Latvijas čempionātos vīriešiem un sievietēm.
Liene Šimkuse. Foto: Sieviešu volejbola klubs "Jelgava"

"Jelgavas" volejbolistēm Baltijas līgā piektā uzvara pēc kārtas

"Optibet" Baltijas sieviešu volejbola līgā piekto panākumu pēc kārtas izcīnīja "Jelgava", kas savā laukumā ar 3-0 (19; 21; 20) sakāva Alītas "Prekyba-Parama" klubu no Lietuvas.
Foto: VK ''Biolars/Jelgava''

''Biolars/Jelgava'' spraigā piecu setu cīņā zaudē Kēla trenētajai Pērnavai

Šodien Credit24 Meistarlīgā jeb Baltijas līgā volejbolā joprojām bez uzvarām cīnās ''Biolars/Jelgava'', kas piecos setos ar 2-3 (17:25, 25:22, 25:22, 20:25, 13:15) piekāpās Avo Kēla vadītājai Pērnavas komandai.
DU/"Ezerzeme". Foto: Sergejs Kuzņecovs

DU/"Ezerzeme" volejbolisti uzvar Pērnavas komandu

LETA. "Daugavpils Universitāte"/"Ezerzeme" (DU/"Ezerzeme") komanda svētdien izcīnīja uzvaru "Credit24" Baltijas volejbola meistarlīgas mačā.